“Infinity War” – Niesamowita ilość sprzedanych biletów!

Nikogo raczej nie dziwi fakt, że bilety na Avengers: Infinity War rozchodzą się na całym świecie jak świeże bułeczki, ale aż takich wyników z ich sprzedaży nie spodziewał się chyba nikt.

Infinity War dosłownie rozjeżdża każdą możliwą konkurencję ilością sprzedanych biletów. Wszyscy wiedzieli, że “hype” na nową część przygód Mścicieli będzie ogromny, w końcu jest to kulminacja tego, co przez 10 lat zbudowano w MCU. Jednakże to, co od jakiegoś czasu dzieje się na całym globie przekracza najśmielsze oczekiwania.

Według jednego z najnowszych postów z oficjalnego Twittera portalu Fandango, już w tym momencie ilość zakupionych na IW biletów jest większa niż suma tych, które ŁĄCZNIE wyprzedano na siedem poprzednich filmów Marvel Studios. Chodzi tu o Black Panthera, Thor: Ragnarok, Spider-Man: Homecoming, Guardians of the Galaxy Vol. 2, Doctora Strange’a, Captain America: Civil War oraz Ant-Mana. W tym miejscu warto jeszcze zaznaczyć, że do niedawna rekord pod tym względem ustanowiła właśnie solowa produkcja z T’Challą w roli głównej. Łatwo przyszło, łatwo poszło ( 😉 ).

Avengers Infinity War

Wspomniany tweet znajdziecie TUTAJ.


W bonusie mamy dla Was jeszcze dwa nowiutkie spoty Wojny Bez Granic. Pierwszy ukazuje jedną nową scenkę z Iron Spiderem. Drugi z kolei dość SPOILEROWĄ scenę z Thanosem i resztą członków Black Order. Oglądacie na własne ryzyko.

 


Bezprecedensowa kinowa przygoda, która od dziesięciu lat siedziała w głowach ludzi z Marvel Studios, i do której prowadził cały dotychczasowy kierunek obrany przez Marvel Cinematic Unvierse. “Avengers: Infinity War” ukaże na srebrnych ekranach największą, najbardziej epicką, a zarazem ostateczną batalię w historii. Członkowie Avengers oraz ich super-sprzymierzeńcy będą musieli poświęcić wszystko w próbie pozbycia się potężnego Thanosa, zanim, dzięki posiadanej mocy, doprowadzi on do całkowitej anihilacji kosmosu.
Reżyserami filmu są Anthony i Joe Russo, a producentem Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo, a także Stan Lee są natomiast producentami wykonawczymi.  Tworzeniem scenariusza zajął się duet: Christopher Markus & Stephen McFeely. “A: Infinity War” trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 27 kwietnia, 2018. Jego kontynuacja, “Avengers 4”, zadebiutuje rok później (2019).

Avengers: IW zadebiutuje 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej).

Źródło: CosmicBookNews [1], [2]

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Clark Gregg Coulson Captain Marvel
Clark Gregg wreszcie na planie “Captain Marvel”

Clark Gregg zawitał na plan Captain Marvel. Swój powrót do Kinowego Uniwersum Marvela udokumentował zdjęciem. W marcu Marvel Studios potwierdziło,

Zamknij