Kolejny etap zdjęć do “Black Widow” w Macon

Twórcy filmu Black Widow organizowali już imprezę na zakończenie zdjęć, ale produkcja filmu Cate Shortland trwa nadal. Dzięki informacjom od WMAZ, ekipa przez najbliższy tydzień będzie przebywać w Macon w stanie Georgia, aby sfilmować dodatkowe sceny.

Zespół stacji z siedzibą w Macon odkrył 27-stronicową umowę użytkowania obiektu zawartą między Macon-Bibb County a Romanoff Productions, LLC. Podobnie jak  w przypadku poprzednich produkcji, Marvel Studios założyło indywidualną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością dla tego filmu, stąd specyficzna nazwa firmy.

Prace odbywają się w poniedziałek i wtorek na kultowym terminalu Macon. Jak widać na materiale udostępnionym przez WMAZ, plan jest pełen pojazdów ratowniczych, policji, straży pożarnej i różnych zespołów SWAT. Najbardziej osobliwym szczegółem jest fakt, że pojazdy są ozdobione naklejkami nawiązującymi do miejscowości Albany w stanie Nowym Jork.

Marvelowi nie jest obca produkcja filmów w stanie Georgia, chociaż większość ich produkcji powstaje w Pinewood Studios niedaleko Atlanty. Jeśli chodzi o kręcenie Black Widow, większość tego, co widzieliśmy na zdjęciach, które wyciekły, miało miejsce za granicą. Nie jest również jasne, czy którakolwiek z gwiazd filmu jest zaangażowana w bieżącą produkcję w Macon, czy też druga jednostka wykonuje tam dodatkowe zdjęcia budynków i infrastruktury.


Data premiery Black Widow ustalona została na 1 maja, 2020. Potwierdzono również, że czasowo produkcja częściowo osadzona została po wydarzeniach przedstawionych w filmie Captain America: Civil War i ukaże też historię z Budapesztu (według Discussing Film), o której ta rozmawiała z Hawkeyem w trakcie pierwszej części serii Avengers. Oprócz Scarlett Johansson wystąpią tu też David Harbour (ten wcieli się w rolę Alexeia Shostakova– Red Guardiana – rosyjskiej wersji Kapitana Ameryki. W komiksach był on długoletnim agentem KGB), Florence Pugh (jako Yelena Belova – druga Czarna Wdowa z programu Red Room), O-T FagbenleRay Winston i Rachel Weisz.

Black Widow

Potwierdzona została także informacja o tym, iż Taskmaster będzie głównym przeciwnikiem Wdowy.

Wyreżyserowaniem Black Widow zajmie się australijska reżyserka – Cate Shortland. Ma ona już na koncie kilka produkcji, w tym filmy: Berlin Syndrome, Lore (oba nominowane do prestiżowych nagród za reżyserię właśnie), The Silence oraz Somersault. Oprócz nich Shortland wyreżyserowała także dziesięć odcinków serialu The Secret Life of Us oraz cztery epizody Bad Cop, Bad, Cop. W boju o miano reżyserki BW Cate pokonała około 70-75 innych kandydatek. Będzie to także jedna z pierwszych kobiet, które stworzą samodzielnie żeński film, wchodzący w skład MCU. Scenariuszem BW zajmie się zaś Jac Schaeffer (TiMER).


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

1 Mają 2020 roku będzie efekt owej produkcji. Ja nie za bardzo wierzę w recenzje. Wolę sam sprawdzać efekt.

Pan nie czyta recenzji a ja jak najbardziej czytam. I bardzo mi przyjemnie przeczytać. Taką czy inną recenzje. Na tym blogu Planeta Marvel.

Nic nie jest do końca białe ani do końca czarne.

Można podziwiać recenzje bądź ich nie nawidziec. Ale trzeba stwierdzić, że ktoś po prostu z tego się utrzymuje. I właśnie za to trzeba choćby je szanować.

Tak, tak to prawda. Wypada się z tym zgodzić.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Przeczytaj poprzedni wpis:
Daimon Helstrom, Hellstrom
“Helstrom” – Castingowe informacje

W połowie września informowaliśmy Was, że ludzie związani z serialem Helstrom szukają aktora, który mógłby wcielić się w postać Marduka. Dziś z kolei

Zamknij