„The Eternals” – Angelina Jolie jednak zagra w filmie?

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, iż istnieje szansa na to, że Angelina Jolie zagra w filmie The EternalsZdaje się, że jest to już raczej pewne.

Według najnowszych doniesień Angelina Jolie ma faktycznie zagrać w The Eternals, a postacią w jaką ma się ona wcielić ma być Sersi. Potwierdza to także jeden ze świeższych wpisów na portalu The Hollywood Reporter, gdzie doszukać się możemy linijki, która brzmi następująco:

Jolie zgodziła się zagrać rolę postaci o imieniu Sersi, nieco śmielszej, bardziej kontaktowej i trochę bardziej wyróżniającej się przedstawicielki rasy Eternals, która nie obawiała się ludzkości oraz kontaktów z nią.

Sersi była Eternalem czwartej generacji. Urodziła się ona w czasach starożytnej Grecji już po upadku Atlantydy i Lemurii. Sersi różni się od reszty swojego gatunku, gdyż kompletnie nie przeszkadza jej obecność ludzi, wręcz przeciwnie. Bardzo lubi ona ich towarzystwo, wręcz do tego stopnia, że jej komiksowa wersja opuściła ukryte miasto Eternalsó po to, aby zamieszkać pomiędzy nimi. Sersi podobnie jak inni jej pobratymcy posiada różne ciekawe zdolności i cechy. Między innymi są to nieśmiertelność, telepatia, telekineza, transmutacja materii czy też tworzenie iluzji.

Sersi, The Eternals


Warto jeszcze dodać, że THR potwierdziło, że aktor Kumail Nanjiani prowadzi obecnie rozmowy z Marvel Studios, dzięki którym ma znaleźć się on w obsadzie The Eternals. Nanjianiego zobaczyć będzie można też w tegorocznym Men in Black: International (u boku Chrisa Hemwsortha, Tessy Thompson i Liama Neesona). Wcześniej wystąpił on także w The Big Sick czy The Late Bloomer.


Jakiś czas temu (we wrześniu 2018) Marvel Studios potwierdziło, że film The Eternals ma już reżysera. Za produkcję odpowiadać będzie pochodząca z Chin, 36-letnia Chloé Zhao. Pani Zhao wcześniej stworzyła takie filmy, jak choćby Songs My Brothers Taught Me czy The Rider. Za scenariuszem stać będą z kolei Matthew i Ryan Firpo.


Ikaris, The Eternals

Dla niezaznajomionych z tematem, grupę/rasę Eternals stworzył sam Król Komiksu – Jack Kirby. Miało to miejsce w 1976 roku. Eternalsi byli grupą boskich istot, które przez bardzo długi czas stanowiły część wszechświata Marvela. Zostali oni stworzoneni, kiedy kosmiczne byty zwane Celestials eksperymentowały na ludziach, tworząc niemal nieśmiertelnych superherosów.


Źródła: ComicBook [1], [2] 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x