„Venom” – Chiński plakat i materiał wideo!

W sieci pojawiły się nowe (chińskie) materiały promocyjne z, które dotyczą filmu Venom, gdyż tam nowa produkcja Sony będzie dopiero mieć swoją premierę.

Najnowsze materiały promocyjne filmu Venom, które znalazły się w Internecie pochodzą prosto z Chin. Jednym z nich jest całkiem nowy klip, który zawiera scenę z She-Venom. Drugim z kolei jest plakat. Obie te rzeczy znajdziecie poniżej. Sprawdźcie sami.


Venom

Najnowsze „dziecko” studia Sony Pictures wejdzie do chińskich kin już 9 listopada.

Film częściowo inspirowany jest komiksową historią Lethal Protector z roku 1993, w którym Venom i Spider-Man zawierają ugodę, aby nie wchodzić sobie w drogę, walcząc przy okazji z organizacją Life Foundation. Ta ma głównie na celu wykorzystanie symbionta do swoich własnych celów.

Za reżyserię odpowiedzialny jest Ruben Fleischer, a za scenariusz Scott RosenbergJeff PinknerKelly MarcelWill Beall. W głównych rolach występują: Tom HardyMichelle WilliamsRiz AhmedScott Haze i Reid Scott. Film ten ma otwierać franczyzę SUMC (Sony’s Universe of Marvel Characters) .

Światowa premiera Venoma odbyła się 5 października (w piątek).

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zireael
„X-Men Black: Emma Frost” i spora zmiana w życiu tytułowej bohaterki

Emma Frost od pewnego czasu miała na pieńku X-Men, ale jej ostatnie działanie przedefiniuje jej związek ze wszystkimi mutantami w

Zamknij