“Black Panther” – sceny po napisach i czas trwania filmu! [SPOILERY]

Wraz z wygaśnięciem embargo na recenzje Black Panther w sieci pojawiły się SPOILEROWE opisy dwóch scen po napisach! Ujawniono też czas trwania filmu i – bez zaskoczenia – jego kategorię wiekową.

Black Panther najszybciej zadebiutuje na ekranach kin w Wielkiej Brytanii, już 13 lutego, a BBFC (British Board of Film Classification) ujawniło swoją kategorię wiekową tej produkcji Marvel Studios. Zgodnie z oczekiwaniami, będzie to 12A (brytyjski odpowiednik PG-13), a to ze względu na “umiarkowaną przemoc, dość szczegółowo ukazane obrażenia i obraźliwy gest”.  A propos gestu, któraś z postaci najprawdopodobniej po prostu pokaże komuś środkowy palec.

Bardziej interesująca jest jednak wiadomość, że Black Panther będzie trwać 134 minuty. To z kolei czyni go jednym z dłuższych filmów osadzonych w Marvel Cinematic Universe. Dla przykładu, w przypadku Captain America: Civil War było to 147 minut, a Doctor Strange i Ant-Man, trwały odpowiednio 115 i 116 minut. Dostaniemy więc dużo czasu, aby poznać Wakandę!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU ZAWIERA SPOILERY!

Zgonie z wcześniejszymi doniesieniami, które krążyły po Internecie, Black Panther będzie posiadał dwie sceny po napisach.

Scena #1

—————————->UWAGA! Spoilery! Rozwijasz tekst na własną odpowiedzialność!<————————— »

Pierwsza scena to coś w rodzaju epilogu dla wydarzeń ukazanych w filmie; T’Challa przybywa do siedziby ONZ i obwieszcza, że Wakanda wyjdzie z ukrycia i wreszcie zacznie dzielić się zaawansowaną technologią z resztą światem. Dlaczego? Cóż, król po prostu chce uczynić Ziemię lepszym miejscem!

Scena #2

—————————->UWAGA! Spoilery! Rozwijasz tekst na własną odpowiedzialność!<————————— »

Druga scena to wprowadzenie do Avengers: Infnity War; widzimy małą wakandyjską wioskę, po czym kamerą ukazuje nam jedną z chat, w której bawi się grupa dzieci. Następnie pojawia się Shuri, która każe im zostawić w spokoju mężczyznę również znajdującego się w środku. Dzieciaki uciekają na zewnątrz, a my dowiadujemy się, że siostra T’Challi przyszła odwiedzić Bucky’ego, który właśnie się obudził. Oboje wychodzą na zewnątrz i wtedy widzimy, że Bucky ma tylko jedno ramię. Shuri pyta się go, jak się czuje, a on odpowiada, że znacznie lepiej (od kiedy dziewczyna pomogła usunąć z jego mózgu program HYDRY). W końcu Shuri wypowiada tajemnicze zdanie, że “jest wiele więcej rzeczy, których muszą się dowiedzieć/nauczyć” i razem odchodzą.

Black Panther wejdzie do polskich kin 14 lutego!

Źródło: ComicBookMovie [1] [2]

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Deadpool, Ryan Reynold, You Are Deadpool
Marvel Comics ogłasza wyjątkową miniserię – “You Are Deadpool”

Marvel Comics ogłosiło powstanie nowej, pięciozeszytowej mini-serii komiksowej pt. You Are Deadpool. Jej scenarzystą będzie Al Ewing (Avengers: No Surrender),

Zamknij