Nowy kadr z filmu „The Marvels” i wypowiedź reżyserki

Nowy kadr z The Marvels zapowiada wyjątkową współpracę głównych postaci, a reżyserka filmu, Nia DaCosta, ujawniła więcej szczegółów na temat dynamiki pomiędzy głównymi bohaterkami.

The Marvels zjednoczy Carol Danvers/Captain Marvel (Brie Larson), Kamalę Khan/Ms.Marvel (Iman Vellani) i Monicę Rambeau/Photon/Spectrum (Teyonah Parris), a w nowym wywiadzie dla Empire Online reżyserka produkcji (Nia DaCosta) zapowiadała wyjątkową dynamiką sequela.


Pomyślałam, że fajnie byłoby nanieść na postaci historię rodziną, siostrzaną. Carol jest siostrą najstarsza, córka marnotrawna. Jest też środkowa siostra, Monica, którą Carol znała jako dziecko i obiecała, że ​​do niej wróci, ale nigdy tego nie zrobiła. Kamala jest najmłodszą siostrą, która nie miała doświadczenia w życiu z najstarszą siostrą, ale ją uwielbia, bo wiele o niej słyszała. Teraz wyrusza w kosmos i radzi sobie z różnymi kosmicznymi rzeczami. Jednakże tym, co kocham w Kamali najbardziej, to jej wiara w ludzi i rodzinę. „Nawet będąc w pobliżu Kapitan Marvel i z dala od niej, zachowała siły”.


To trio, które jest jak siostry, powinno zapewnić wiele zabawnych chwil, szczególnie gdy między Carol i Moniką nadal istnieje napięcie po ich długim rozstaniu. Jeśli chodzi o Kamalę, jest ona wielką fanką Kapitana Marvela i to spotkanie powinno zainspirować nastolatkę do przyjęcia swojego przeznaczenia jako superbohaterki w dobrej wierze.


Źródło: Twitter (X)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x