Fanowski plakat filmu „Deadpool 3” zachwyca!

Prace nad filmem Deadpool 3 zostały wstrzymane w wyniku strajków WGA i SAG-AFTRA, ale nowy plakat fanów przedstawia, jak będzie wyglądać, jeśli Wade Wilson i Wolverine zmierzą się w filmie z Fox Universe, co jest bardzo prawdopodobne. 

Deadpool 3 budzi ogromne emocje , głównie dlatego, że Hugh Jackman powróci jako Wolverine (w kostiumie wiernie oddającym komiks) podczas czegoś, co brzmi jak podróż przez Marvel Multiverse. Mało prawdopodobne, że film ostatecznie będzie nosił tytuł Deadpool and Wolverine Kill The Fox Universe, ale taki tytuł  w centrum uwagi na nowym, pomysłowym plakacie wykonanym przez fana @bensolo_cup.

Różni członkowie X-Men i Fantastycznej Czwórki z Marvel Universe emitowanego przez 20th Century Fox są przedstawieni w swoich własnych, wiernie odwzorowanych kostiumach i wygląda to na niesamowicie ekscytująca walkę, którą być może zobaczymy w filmie. Deadpool i Wolverine Kill The Marvel Universe lub  Deadpool i Wolverine vs. Marvel Universe mogą być lepszym tytułem dla filmu, szczególnie jeśli pogłoski, że duet będzie musiał uporać się z wymykającą się spod kontroli Ziemią-838, okażą się prawdziwe. Niestety Marvel Studios ujawniło bardzo niewiele oficjalnych szczegółów. Musimy na nie po prostu poczekać.


Źródło: Instagram

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x