„Thor: Ragnarok” – Hela chciałaby więcej kobiet-antagonistów

Hela (Cate Blanchett) z Thor: Ragnarok chciałaby więcej kobiecych postaci negatywnych w MCU

Cate Blanchett przyznała w ostatnim wywiadzie (dla E! News), że chciałaby więcej kobiecych czarnych charakterów w filmach Marvel Studios. Aktorka wcielająca się w rolę HeliThor: Ragnarok była początkowo bardzo zdziwiona faktem, że jest ona pierwszym prawdziwym antagonistą-kobietą w MCU. Jasne, w Iron Manie 3 pojawiła się Maya Hansen, która miała być głównym przeciwnikiem Starka. Jednakże w tym przypadku zmodyfikowano to tak, aby posłużyło do zwiększenia sprzedaży zabawek.

Blanchett dodała, że jest ona świadoma tego, że w komiksach istnieje cała masa złych damskich postaci. Ludzie z Marvel Studios z kolei nie byli wcześniej specjalnie chętni do przenoszenia ich na srebrny ekran. Blanchett ma nadzieję, że zmieni się to w przyszłości.

Thor, Thor: Ragnarok, Hela, Marvel, Marvel Comics, Komiksy

Odtwórczyni Heli poinformowała też, że nordycka Bogini Śmierci jest idealnym materiałem dla produkcji o synu Odyna. Dodała także, że tym, co przyciągnęło ją do tej roli, była jej potęga oraz niesamowity wpływ, jaki ma ona na Thora. Wiemy również, że zniszczenie Mjolnira ma być bardzo ważnym aspektem filmu.

Thor: Ragnarok wejdzie do kin na całym świecie na przełomie października i listopada.

Polska premiera zaplanowana jest na 25 października. W USA film pojawi się zaś 3 listopada.


Źródło: CBR

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Polaris

też bym tego chciała…

1
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x