Powstanie serial o Ms Marvel? Są ku temu przesłanki

Czyżbyśmy mieli dostać serial o Ms. Marvel?

Serial o Ms Marvel? Nic na ten temat nie wiadomo, ale ploty, plotki i ploteczki krążą po sieci od jakiegoś czasu. Pamiętacie jak w roku 2015 wyszło na światło dzienne, że pewien serial Marvela tworzony jest w całkowitej i ścisłej tajemnicy? Wtedy spekulowano, że ktoś może  się wreszcie zabrał za Moon Knighta, ekipę Runaways czy duet Cloak & Dagger (dwa ostatnie są już w produkcji). Dziś, jeden z użytkowników (posiadający ponoć wiedzę na temat nowego telewizyjnego show) popularnego portalu Reddit, opublikował opis, który dotyczyć ma ewolucji omawianego tu projektu.

Scenariusz odcinka pilotażowego napisany został przez Johna Ridleya. Wcześniej pracował on nad takimi produkcjami jak „12 Years Slave” czy „American Crime”. Początkowo, show miało zadebiutować na antenie stacji ABC. Jednakże teraz bierze się pod uwagę przeniesienie na platformę Hulu lub Freeform. Proces twórczy rozpoczął się już dwa lata temu, aczkolwiek dopiero teraz, gdy Marvel jest marką, która odnosi sukcesy w zasadzie wszędzie oraz ze względu na zmiany w planach Marvel Studios, data premiery musiała ulec zmianie. Skrypt był także przepisywany wielokrotnie, aż w końcu go zaakceptowano w 2015. Oficjalne ogłoszenie rozpoczęcia prac nad tajemniczym projektem ma nastąpić niedługo. Wspomniany wcześniej John Ridley ma być showrunnerem serialu. Ma on się poświęcić tworzeniu go, gdyż „American Crime” zostało anulowane.

Ms Marvel, Kamala Khan, Marvel, Marvel Comics

Pamiętajcie, że są to nadal ploty, bo nikt niczego oficjalnie nie potwierdził czy nie zaprzeczył. Nie jest to też pierwszy raz, gdy ktoś wpada na pomysł, aby ten „tajemniczy projekt” powiązać z postacią młodej Inhumanki, Kamali Khan, która od paru lat w komiksach Marvela znana jest jako Ms Marvel. Według serwisu ComicBookMovie, film Captain Marvel miał zostać przełożony na rok 2019, gdy cały ten sekretny koncept już zapowiedziano. Chciałoby się jakichś szczegółów, prawda? Niestety. Na te przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Ach, ta tajność.


Źródło: MCU Exchange

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x