Tom Holland nie wiedział, z kim walczył na planie “Infinity War”!

Tom Holland płaci za swoje wcześniejsze gadulstwo. Za karę nie tylko nie poznał całego scenariusza Infinity War, ale i na planie zdjęciowym musiał radzić sobie z jeszcze innym ograniczeniem.

Podczas ACE Comic Con w Phoenix, w Arizonie, Holland przyznał, iż Joe i Anthony Russo nieźle zabezpieczyli się przed tym, by nic nie zdradził z fabuły nadchodzącego filmu. Do tego stopnia, że w jednej ze scen nie wiedział nawet, z kim walczy:

Pamiętam, że podczas pracy nad ‘Avengers IW’, bracia Russo powiedzieli mi: “więc tak, stoisz tutaj i walczysz z tym gościem albo robisz cokolwiek”, a ja na to : “ok, ale z kim walczę?”; oni: “cóż, nie możemy Ci powiedzieć, bo to by coś zdradziło”; ja: “a jaki on jest duży?”, oni: “tego też nie możemy powiedzieć, żeby nic nie ujawniać”. Więc stałem tam i przez 15 minut uderzałem pięścią w powietrze. Kiedy podejmowałem się tej pracy, nie sądziłem, że będę robił takie rzeczy. Teraz już się do tego przyzwyczaiłem.

Z kim bił się Tom? Tego my – i najprawdopodobniej on sam – dowiemy się przy premierze Infinity War.

Film wejdzie do polskich kin 26 kwietnia.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Guardians of the Galaxy Vol. 3 - Fanmade Logo
“Guardians of the Galaxy Vol. 3” pojawią się już w 2020!

Fani od dawna spekulują, kiedy dokładnie w kinach ukaże się trzecia część Guardians of the Galaxy, w reżyserii Jamesa Gunna. Domniemania

Zamknij