„Into The Spider-Verse” – Pierwsze opinie!

W sieci pojawiły się pierwsze opinie na temat animacji Spider-Man: Into The Spider-Verse.

Okazuje się, że najnowsza produkcja studia Sony Pictures, czyli Spider-Man: Into The Spider-Verse to sukces, a dowodzą tego chociażby pierwsze opinie ludzi, którzy seans mają już za sobą. Sprawdźcie sami.


Przypomnijmy jeszcze, że Into The Spider-Verse skupiać się będzie przede wszystkim na perypetiach Milesa Moralesa, który rozpocznie swoją “wędrówkę” w celu rozwinięcia się i zostania godnym następcą Petera Parkera jako Spider-Man. Warto również dodać, iż Nicolas Cage i John Mulaney także pracują przy całym projekcie. Panowie użyczają głosu dwójce innych pajęczych postaci (Spider-Man Noir i Spider-Ham). Noir to alternatywna, mroczniejsza wersja Petera, pochodząca Ziemi z czasów wielkiego kryzysu (lata 30.). Z kolei Spider-Ham to jeszcze inne podejście do tej postaci. Niejaki Peter Porker z tamtego uniwersum, którego ugryzła radioaktywną May Parker przemienił się w antropomorficzną świnkę z pajęczymi mocami.


Spider-Man: ITS-V trafi do brytyjskich kin już 12 grudnia! W USA(podobnie jak w Chinach) będzie mieć to miejsce 21 grudnia. W Polsce z kolei premiera odbędzie się 25 grudnia.

Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x