Oscar Isaac podpisał z Marvelem kontrakt na tylko jeden projekt

Oscar Isaac przyznał w wywiadzie, że jak na razie podpisał z Marvelem kontrakt tylko na serial Moon Knight.

Najnowszy gwiazdor, który zasilił szeregi Marvel Cinematic Universe, Oscar Isaac, zdradził w wywiadzie udzielonym portalowi Variety, że podpisał ze studiem kontrakt na tylko jeden projekt, którym jest debiutujący obecnie na platformie Disney+ serial Moon Knight.

Aktor powiedział:

Słyszałem o złotych kajdankach [długotrwałych kontraktach, przyp. red.]. To było coś, do czego podchodziłem z rezerwą. I na szczęście wszyscy zgodziliśmy się, że właśnie na tym [serialu] się skupimy. To jest ta historia. A jeśli jest [dla mnie w MCU] jakaś przyszłość, myślę, że zależy to tylko od tego, czy ludziom się to spodoba, czy będę chcieli zobaczyć więcej i czy znajdziemy historię, którą warto opowiedzieć.

Zdecydowanie nie należy uznawać tego za powód do zmartwień. W przeszłości Marvel Studios faktycznie miało w zwyczaju zawierać ze swoimi aktorami, zwłaszcza największymi gwiazdami uniwersum, długie kontrakty na co najmniej kilka projektów. Jednak w ubiegłym roku sam Kevin Feige przyznał, że praktyka ta nie jest już przez Marvela stosowana.

Tak skomentował to w wywiadzie z portalem Hollywood Reporter w lipcu ubiegłego roku:

To wzbudziło wiele uwagi dawno temu, myślę, że przy okazji rozmów o kontraktach Scarlett [Johansson], [Chrisa] Hemswortha, Evansa i Sama Jacksona. Teraz to się zmienia. (…) Sytuacja zmienia się z projektu na projekt, z obsady na obsadę. Naprawdę chcemy, żeby ludzie, którzy przychodzą do nas, byli podekscytowani udziałem w tym uniwersum, byli podekscytowani możliwością zrobienia większej ilości rzeczy, zamiast czuć się związanymi ze studiem przez zobowiązania kontraktowe.

W związku z tym ewentualne pojawienie się Moon Knighta w przyszłych projektach związanych z MCU wciąż jest prawdopodobne. Zapewne, tak jak przyznał sam aktor, będzie ono powiązane przede wszystkim z odbiorem serialu przez krytyków i fanów. Jak na razie serial Moon Knight jest określany mianem sześcioodcinkowego miniserialu.


Źródło: Variety/The Hollywood Reporter

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x