Słuchowisko „Wolverine: The Long Night”

Wolverine w swoim własnym podcaście

Już niedługo ruszy prawdziwe słuchowisko (podcast stylizowany na serial), którego głównym bohaterem będzie Wolverine. Całe to wydarzenie tworzone będzie przez Marvel Comics oraz portal Stitcher Premium, a jego nazwa to Wolverine: The Long Night. To całkiem dobry moment, aby wypuścić na rynek coś takiego, gdyż niedawno również i komiksowy Logan powrócił do życia.


Oto najważniejsze rzeczy, które powinniście w związku z całą tą inicjatywą wiedzieć:

1. W Logana, a w zasadzie w jego głos, wcieli się tutaj Richard Armitage. Jeśli go nie znacie, przypomnijcie sobie zatem, kto grał Thorina w filmowej trylogii Hobbit.

Wolverine: The Long Night

2. Podcast podzielony zostanie na 10 odcinków.

3. Słuchowisko będzie mieć swój własny scenariusz, nad którym pieczę trzymać będzie Benjamin Percy (ten ma na swoim koncie prace przy seriach Green Arrow oraz Teen Titans)

4. Brane jest pod uwagę stworzenie osobnego, podcastowego uniwersum – Marvel Podcast Universe. Jeśli seria z Wolverinem zostanie odebrana pozytywnie, najpewniej tworzone będą kolejne tego typu produkcje, które będą się ze sobą łączyć, tworząc jeden świat. Nikt na ten moment niczego takiego jeszcze nie zapowiedział, aczkolwiek są ku temu przesłanki, a także zapatrywania na przyszłość. Informacją tą podzielił się Dan Silver – prezes Marvel New Media.


Poniżej prezentujemy Wam synopsis (opis) The Long Night

Historia zaczyna się od dwójki agentów, Sally Pierce (w tej roli Celia Keenan-Bolger) i Tada Marshalla (Ato Essandoh), którzy przyjeżdżają do fikcyjnego miasteczka Burns na Alasce. Ich zadaniem jest poprowadzenie śledztwa w sprawie serii tajemniczych morderstw. Duet wkrótce łączy siły z Bobbym Reidem (zastępcą szeryfa), aby wspólnie przyjrzeć się głównemu podejrzanemu w całej aferze – Loganowi. Niestety, jak to zwykle bywa, okazuje się to jedynie wierzchołkiem góry lodowej.

Wolverine

Wolverine: The Long Night wystartuje na wiosnę, 2018. Podcastu będzie można słuchać za pośrednictwem portalu Stitcher Premium. Jesienią przyszłego roku ma trafić na inne platformy.


Źródło: CBR

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
20th century fox
Negocjacje między 21st Century Fox i Disneyem wciąż trwają?

Kolejny rozdział w negocjacjach między Foxem i Disneyem Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że Fox i Disney

Zamknij