Spider-Man, Luke Cage, X-23 i Jessica Jones ze zbrojami Starka

Tak już jakoś bywa, że chyba każdy komiksowy bohater prędzej czy później otrzymuje nowy lub zaktualizowany kostium. Nie inaczej jest w przypadku historii Domu Pomysłów. Tym razem nowych „ciuchów” doczekali się Spider-Man, Luke Cage, X-23 i Jessica Jones. UWAGA NA SPOILERY!

Jak do tego doszło? Otóż, w trzecim zeszycie (który wszedł na rynek w ostatnią środę – 11.07) serii Hunt for Wolverine: Adamantium Agenda, Iron Man, Spider-Man, Luke Cage, X-23 oraz Jessica Jones poszukują laboratorium Mistera Sinistera, gdzie może znajdować się jedna z próbek DNA Logana (przypominamy, że ten jakiś czas temu powrócił do świata żywych). Po zamieszaniu związanym z łodzią podwodną, bohaterowie przesłuchują pewnego bandziora, uzyskując od niego info, że poszukiwana przez nich placówka znajduje się na pewnej sekretnej wyspie.

Hunt for Wolverine, Adamantium Agenda, Iron Man, Spider-Man, Luke Cage, X-23, Jessica Jones

Wskutek całego zajścia dochodzi do rozmowy – jak dostać się na wspomnianą wyspę w sposób niezauważony? Jeśli polecą zbyt wysoko, ktoś ich zobaczy. Jeśli popłyną łodzią, sytuacja będzie wyglądać podobnie. Co zatem zrobić? W tym właśnie miejscu wjeżdża kolejny pomysł Starka. Panel później cała piątka przyodziana jest już w iron-manowe zbroje, szybując tuż nad powierzchnią wody. Zobaczcie zresztą sami.

Hunt for Wolverine, Adamantium Agenda, Iron Man, Spider-Man, Luke Cage, X-23, Jessica Jones

Jak widać na załączonym obrazku, pancerz Spider-Mana niespecjalnie różni się od jego normalnego stroju. To znaczy, nadal jest to zaawansowana technologicznie zbroja, ale kolorystyka klasycznego kostiumu została zachowana.

Jessica ubrana została w różową zbroję, z pleców której wystaje jakieś specjalne urządzenie, które wygląda trochę jak (wyłączone na ten moment) skrzydła energetyczne. Oprócz tego, nie ma tu niczego, co rzucałoby się mocno w oczy.

Pancerz Luke’a Cage’a jest chyba tym, który najbardziej rzuca się w oczy, gdyż jest on w całości złoty, a przy okazji trochę bardziej masywny. W dodatku wyposażony został w kulę z kolcami na łańcuchu (tzw. cep bojowy).

Ciuch, w którym znajduje się X-23 (Laura Kinney) to bardzo ciemna kolorystycznie (mechaniczna) wersja jej niedawnego stroju (z charakterystyczną maską), a przy okazji stroju Wolverine’a. Z końca jej głowy wyrasta/wystaje coś na kształt mechanicznych włosów (dredów?).


A Wam, która z czterech powyższych zbroi podoba się najbardziej?


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Cloak & Dagger
„Cloak & Dagger” – Zapowiedź odcinka 1×07

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun siódmego odcinka serialu Cloak & Dagger. Poniżej znajdziecie wspomnianą oficjalną zapowiedź odcinka 1×07 serialu Cloak & Dagger, a także skrótowy

Zamknij