[SPOILER] „WandaVision” – figurki Funko Pop!

Na przełomie marca i kwietnia do sprzedaży wejdzie aż siedem nowych figurek Pop od Funko promujących serial WandaVision!

W związku z finałem pierwszego serialu wyprodukowanego przez Marvel Studios dla platformy Disney+, WandaVision, już wkrótce na rynku pojawią się nowe figurki kolekcjonerskie Pop wyprodukowane przez firmę Funko. Najnowsze figurki prezentują nam wersje znanych i lubianych postaci – Wandy Maximoff, Visiona, Agathy Harkness i Moniki Rambeau – w kostiumach, w których pojawiły się one w końcowej, nie-sitcomowej fazie sezonu. Zdjęcia figurek znajdziecie poniżej.

W ofercie pojawiły się też trzy figurki, które (przynajmniej na razie) pojawią się ekskluzywnie w wybranych sklepach – świecący w ciemności Vision w sieci Walmart, Scarlet Witch w sieci Hot Topic i Pietro Maximoff na Funko.com.

Wspomniane wyżej figurki dołączą do kolekcji powiązanej z serialem, w której już wcześniej ukazały się wizerunki Wandy i Visiona nawiązujące do ich wersji odtwarzających stylistykę amerykańskich sitcomów z różnych dekad.


Opisywane tu figurki trafią też na półki polskich dyskontów, jak i sklepów internetowych, w tym sklep Pop Vinyl – Unikalne Figurki Kolekcjonerskie, z którym współpracujemy już od jakiegoś czasu. Seria sitcomowa jest już dostępna na stronie internetowej sklepu, natomiast najnowsze zapowiedzi (wersje nieekskluzywne) trafią do sklepu na przełomie marca i kwietnia.

Sklep Popvinyl.pl, Funko Pop, Figurki


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x