„Agents of S.H.I.E.L.D.” (S6) – Więcej artów z kostiumem Quake

W sieci pojawiło się więcej oficjalnych artów, które ukazują coraz więcej szczegółów związanych ze strojem Daisy Johnson z szóstego sezonu serialu Agents of S.H.I.E.L.D.

Na oficjalnym Instagramie Whitney Galitz – projektantki kostiumów serialu do serialu Agents of S.H.I.E.L.D. pojawiły się kolejne graficzki, które ukazują kolejne elementy stroju Quake z sezonu szóstego. Tym razem zerknąć możemy już na buty, rękawice/bransolety, a także na pas. Sprawdźcie sami.


Premiera 6. sezonu Agents of S.H.I.E.L.D. nastąpić ma w maju 2019, aczkolwiek stacja ABC podjęła decyzję o przedłużeniu show o jeszcze jedną, siódmą, serię. Disney musi być bardzo pewien tego, że produkcja utrzyma wysoką oglądalność, więc jeszcze przed ukazaniem się sezonu szóstego postanowiono dać zielone światło na wyprodukowanie i siódmego. Taki zabieg powinien wpłynąć bardzo motywująco zasadniczo na wszystkie pracujące przy tym telewizyjnym tytule osoby. Szczególnie na aktorów i scenarzystów, którzy będą mogli dać popis swoich umiejętności tworzenia ciekawych historii, gdyż tym razem nie będą musieli się martwić, że fabuła zostanie nagle urwana poprzez widmo kasacji serialu.

6. sezon Agents Of S.H.I.E.L.D. będzie się składać z 13 odcinków, a nie z 22 jak poprzednie. Sezon wejdzie na antenę ABC zaraz po premierze Avengers: Endgame. Samego Clarka Gregga zobaczyć też możemy w Captain Marvel.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Endgame
„Avengers: Endgame” – Promo art z białymi kostiumami

Zdaje się, że do premiery Avengers: Endgame będziemy bombardowani coraz to nowszymi materiałami promocyjnymi, jak i toną gadżetów. Tym mamy dla Was

Zamknij