„Ant-Man and The Wasp” – Wczesne szkice koncepcyjne

Dziś (po miesiącu czekania) w polskich kinach debiutuje wreszcie film Ant-Man and The Wasp. My z kolei mamy dla Was wczesne szkice koncepcyjne z niektórymi bohaterami tejże produkcji.

Pierwszy z wczesnych szkiców koncepcyjnych z Ant-Man and The Wasp prezentuje postać Ghost. W tej wersji doczepiono jej fazowe szpony, których w filmie się w końcu nie doczekała. Za grafikę odpowiada Tully Summers.

Ghost Early Concept Art Had Phase Claws [by Tully Summers] from r/marvelstudios


Drugi szkic ukazuje różnice w budowie skrzydeł pomiędzy kostiumem oryginalnej filmowej Wasp (Janet) oraz strojem obecnej inkarnacji tej bohaterki, a przy okazji jej córki – Hope. Za ilustrację odpowiada Andy Park.


Skrótowy opis fabuły:

W Kinowym Uniwersum Marvela otwiera się całkiem nowy rozdział przygód bohaterów, posiadających zdumiewającą umiejętność pomniejszania się! W rezultacie wydarzeń ukazanych podczas filmu “Captain America: Civil War”, Scott Lang boryka się z konsekwencjami swoich wyborów. Zarówno jako superbohater, jak i ojciec. Podczas swoich zmagań i prób zbalansowania życia prywatnego z obowiązkami Człowieka-Mrówki, będzie on musiał uporać się z całkiem nową misją wraz z Hankiem Pymem i jego córką Hope van Dyne. Lang po raz kolejny będzie musiał przywdziać swój strój, a do tego nauczyć się, jak działać w kooperacji z nową partnerką – Wasp. Para ta stanie do wspólnej walki, aby odkryć sekrety ze swojej przeszłości.


W obsadzie powracają Paul Rudd jako Scott Lang, Evangeline Lilly jako Hope van Dyne (Wasp) i Michael Douglas jako Hank Pym. Ponadto, tytuł ma wprowadzić nowe gwiazdy do świata Marvela, m.in. Michelle Pfeiffer jako Janet van DyneLaurence’a Fishburne’a jako Doktora Billa FosteraHannah John-Kamen jako Ghost i Randalla Parka jako Agenta Jimmy’ego Woo.

Film zostanie wypuszczony pomiędzy trzecią i czwartą częścią Avengers, ale chronologicznie umiejscowiony on będzie na krótko przed wydarzeniami ukazanymi w Infinity War.

Ant-Man and The Wasp weszło do amerykańskich kin 6 lipca. W Polsce film zadebiutował 3 sierpnia.

Źródła: ComicBook [1], [2]

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spider-Man, Spidey, PS4, PlayStation 4
„Marvel’s Spider-Man” (PS4) – Nowe materiały wideo

Codziennie pojawiają się jakieś nowe materiały z gry Marvel' s Spider-Man na PlayStation 4. Dziś mamy dla Was dwa nowe klipy, które

Zamknij