„Avengers 4” (Plotka) z akcją 5 lat po „IW”?

Marvel Studios i ludzie związani z nim mocno trollują fanów (szczególnie ostatnimi czasy) w kwestii filmu Avengers 4. Można by tu wspomnieć chociażby sprawę tytułu czwartej części Mścicieli. Dziś jednak nie o tym, a o jej czasowym umiejscowieniu.

Według pewnych teorii i donosów, akcja Avengers 4 ma być umiejscowiona aż PIĘĆ LAT po wydarzeniach ukazanych w Infinity WarTak przynajmniej twierdzi jeden z użytkowników serwisu Twitter Daniel R.

Warto jednak pamiętać, że nie jest to żadna oficjalnie potwierdzona informacja. Nie jest to także żadna „nowość”, gdyż fani już od jakiegoś czasu zakładali takie rozwiązanie. Kilkuletni przeskok czasowy tłumaczyłby również zmiany w wyglądzie Avengersów oraz fakt, że do domu powróciła też Captain Marvel. Niestety, na więcej szczegółów (z oficjalnych źródeł) przyjdzie nam poczekać.


“Infinity War” to bezprecedensowe wydarzenie w historii kina. Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące całe, tworzone od dekady filmowe uniwersum Marvela. Entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków produkcja Marvel Studios, w której główne role zagrali Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman, Zoe Saldana, Tom Hiddleston, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Josh Brolin i Chris Pratt zadebiutowała w Polsce na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD 5 września.


IW zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, czyli Avengers 4 będzie mieć swoją premierą na początku maja 2019.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers 4
„Avengers 4” – Tom Holland opuszcza plan dokrętek

Chyba każdy fan MCU wie, jaki los spotkał Petera Parkera. Wszyscy spodziewają się również tego, że osoby "pstryknięte" przez Thanosa

Zamknij