„Avengers 4” – Tom Holland opuszcza plan dokrętek

Chyba każdy fan MCU wie, jaki los spotkał Petera Parkera. Wszyscy spodziewają się również tego, że osoby „pstryknięte” przez Thanosa w jakiś sposób powrócą. Jak zatem powróci Spider-Man? Tego dowiemy się w filmie Avengers 4. Dziś jednak na temat udziale Hollanda w tym właśnie przedsięwzięciu.

Okazuje się (co absolutnie nie dziwi kogokolwiek), że Spidey odegra jakąś rolę w Avengers 4. Wnioski takie można wyciągnąć chociażby z tego, iż ostatnio dostrzeżono Toma Hollanda, opuszczającego (samolotem) Atlantę. Nie mógł być to raczej zbieg okoliczności, gdyż właśnie tam kręcone są dodatkowe sceny do czwartej części przygód Mścicieli. Mody aktor był akurat w drodze do Nowego Jorku. Tam z kolei mają być nagrywane finałowe sceny do Spider-Man: Far From Home.


“Infinity War” to bezprecedensowe wydarzenie w historii kina. Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące całe, tworzone od dekady filmowe uniwersum Marvela. Entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków produkcja Marvel Studios, w której główne role zagrali Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman, Zoe Saldana, Tom Hiddleston, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Josh Brolin i Chris Pratt zadebiutowała w Polsce na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD 5 września.


IW zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, czyli Avengers 4 będzie mieć swoją premierą na początku maja 2019.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Marvel, Funko Pop
Funko POP – Złoty Spider-Man i Doctor Strange

W połowie lipca informowaliśmy Was o nowych złotych figurkach od Funko! Tym razem firma zdecydowała się na powiększenie tejże serii.

Zamknij