„Avengers: Endgame” – Figurka Funko Pop Hulk

W sieci znalazła się fotka kolejnego Funko PopaAvengers: Endgame.

Tym razem jest to Hulk, który jak na poniższym zdjęciu widać, w Endgame przywdzieje całkiem nowy skafanderek w barwach szarości i fioletu. Sprawdźcie sami. Zdjęcie pierwotnie pojawiło się na łamach serwisu Reddit.

New Hulk Funko Pop leak, brand new outfit? from r/MarvelStudiosSpoilers


Avengers Endgame

Po wyniszczających wydarzeniach ukazanych w „Avengers: Infinity War”, wszechświat jest w ruinie na skutek działań Szalonego Tytana, Thanosa. Z pomocą pozostałych przy życiu sojuszników, członkowie Avengers muszą zebrać się raz jeszcze, aby odwrócić to, do czego doprowadził Thanos, i raz na zawsze przywrócić porządek we wszechświecie, bez względu na to, jakie konsekwencje może to ze sobą przynieść.


Czwarta część przygód Mścicieli będzie kulminacją 22 połączonych ze sobą filmów. Pozwoli to widowni doświadczyć punktu zwrotnego w całej tej epickiej wyprawie.


Infinity War zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, Avengers: Endgame będzie mieć swoją premierą 26 kwietnia 2019.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Endgame
„Avengers: Endgame” – Tona nowych plakatów!

Był kinowy stojak. Była też masa promo artów i figurek. Jednak dopiero tym razem Marvel Studios zaatakowało z naprawdę grubej

Zamknij