„Avengers: Endgame” – Thanos z nową figurką

Ostatnio prezentowaliśmy Wam w dwóch newsach (tu i tu) figurki z poszczególnymi bohaterami filmu Avengers: Endgame. Tym razem przyszła pora na czarny charakter – Thanosa.

W sieci opublikowano fotkę z kolejną oficjalną figurką z Avegners: Endgame. W tym wypadku nie jest to żadna postać pozytywna. Chodzi tu bowiem o Thanosa. Ten z kolei odziany jest w swoją charakterystyczną zbroję, którą mogliśmy zobaczyć przez chwilę w Avengers: Infinity War (na początku filmu, a także podczas jednej z retrospekcji). Czyżby Szalony Tytan miał w Endgame ponownie przywdziać swój złoty-fioletowy pancerz? O tym przekonamy się w kinach. Tymczasem zerknijcie sobie na wspomnianą „zabawkę”.


Avengers Endgame

Po wyniszczających wydarzeniach ukazanych w „Avengers: Infinity War”, wszechświat jest w ruinie na skutek działań Szalonego Tytana, Thanosa. Z pomocą pozostałych przy życiu sojuszników, członkowie Avengers muszą zebrać się raz jeszcze, aby odwrócić to, do czego doprowadził Thanos, i raz na zawsze przywrócić porządek we wszechświecie, bez względu na to, jakie konsekwencje może to ze sobą przynieść.


Avengers Endgame

Czwarta część przygód Mścicieli będzie kulminacją 22 połączonych ze sobą filmów. Pozwoli to widowni doświadczyć punktu zwrotnego w całej tej epickiej wyprawie.


Infinity War zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, Avengers: Endgame będzie mieć swoją premierą 26 kwietnia 2019.

Źródła: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x
()
x