“Black Panther” – Dwa nowe trailery!

Dopiero co prezentowaliśmy dwa klipy z komentarzami aktorówBlack Panther, a do sieci już trafiła kolejna partia materiałów wideo. Tym razem są to dwa nowiutkie trailery egzotycznej produkcji od Marvel Studios!

Jesteśmy już dokładnie miesiąc od premiery filmu Black Panther, a Marvel Studios robi wszystko, aby tylko przyciągnąć do kin jak największą liczbę osób. W związku z tym wrzucono niedawno do sieci dwa klipy, gdzie na temat swoich postaci wypowiadają się aktorzy, którzy się w nie wcielają. Dziś z kolei są to nowiutkie trailery produkcji! Znajdziecie je oczywiście poniżej. Zapraszamy do oglądania.

Oba klipy poświęcone zostały głównemu bohaterowi produkcji, aczkolwiek pierwszy ukazuje go raczej jako króla (Wakandy, jak i Avengers). Z kolei drugi materiał przedstawia T’Challę we wszystkich możliwych formach – jako władcę, wojownika, człowieka, dyplomatę i superbohatera. Warto też dodać, że prezentowane tu materiały zostały połączone z tymi, które już od jakiegoś czasu można znaleźć w Internecie.

Black Panther wejdzie do polskich kin już w przyszłym miesiącu, prosto w Walentynki – 14 lutego.

Źródła: ComicBook [1], [2]

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
scarlett johansson, black widow
Scarlett Johansson będzie rozmawiać ze scenarzystką “Black Widow”!

Scarlett Johannson porozmawia ze scenarzystką filmu Black Widow! Kilka dni temu pisaliśmy na temat możliwego filmu Black Widow, za którego scenariusz

Zamknij