Scarlett Johansson będzie rozmawiać ze scenarzystką “Black Widow”!

Scarlett Johannson porozmawia ze scenarzystką filmu Black Widow!

Kilka dni temu pisaliśmy na temat możliwego filmu Black Widow, za którego scenariusz ma odpowiadać Jac Schaeffer. Choć to nadal nie oznacza zielonego światła dla produkcji.

W chwili obecnej wszystko wskazuje na to, iż film najprawdopodobniej powstanie, bo sama Scarlett Johansson podobno ma rozmawiać ze scenarzystką na temat projektu.

Informacja pojawiła się za pośrednictwem Twittera serwisu Variety, gdzie jeden z jego reporterów oświadczył:

Aktualizacja BLACK WIDOW: Pomimo tego,  iż Jac nie miała jeszcze okazji porozmawiać ze ScarJo, nim została zatrudniona do napisania skryptu BW, to słyszałem, że ta dwójka usiądzie razem w przyszłym miesiącu, by omówić film i to, jak go widzą.

To jest dobra informacja, jako że oznacza, iż faktycznie coś się dzieje w kierunku powstania filmu. Fani od dawien dawna proszą o to, by taka produkcja trafiła ostatecznie do Kinowego Uniwersum Marvela.

Johannson pojawiła się po raz pierwszy w MCU, jako Czarna Wdowa, w filmie Iron Man 2, gdzie pomagała Tony’emu Starkowi z ramienia S.H.I.E.L.D.

Niestety, póki co nic więcej nie wiadomo, w związku z czym Black Widow nie ma daty premiery.


Źródło: CosmicBookNews

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
iron man, infinity war
Rzut oka na nową zbroję Iron Mana z “Infinity War”

Dziś w nocy ukazała się w sieci wideo-zapowiedź nowego wydarzenia związanego z paryskim Disneylandem. Będzie to marvelowo-superbohaterskie lato, czyli tzw. Summer

Zamknij