Rzut oka na nową zbroję Iron Mana z “Infinity War”

Dziś w nocy ukazała się w sieci wideo-zapowiedź nowego wydarzenia związanego z paryskim Disneylandem. Będzie to marvelowo-superbohaterskie lato, czyli tzw. Summer of SuperheroesNiby nic takiego, a jednak coś ciekawego się tam znalazło. Co dokładnie? Na przykład Iron Man w nowej zbroi z filmu Avengers: Infinity War.

Owszem, Iron Man pojawił się we wspomnianym powyżej materiale wideo i ku zdziwieniu wszystkich osób, miał on na sobie swój nowiutki pancerz. Ten, jak już kilkukrotnie wspominaliśmy, został oparty na komiksowym modelu Prime Armor. Wideoklip przez krótką chwilę ukazuje także Kapitana Amerykę Thora, jednak nic w ich wyglądzie nie odbiega od tego, do czego jesteśmy już przyzwyczajeni. Zapraszamy zatem do oglądania i zaostrzania sobie apetytu przed kwietniowo-majową premierą Infinity War.

Co do samego eventu, którzy odbędzie się w Disneylandzie w Paryżu – podczas całego wydarzenia w parku pojawią się marvelowi superbohaterowie (tak, będzie ich można spotkać… a raczej osoby za nich przebrane), a biorący udział w zabawię będą mogli spróbować swoich sił w szeregu “avengersowych” zadań, w tym w sprawdzeniu czy jest się godnym, aby podnieść Mjolnir. Brzmi zachęcająco? Jak najbardziej!


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
runaways banner
“Marvel’s Runaways” – Oficjalna ścieżka dźwiękowa wydana!

W ubiegłym tygodniu nastąpiło zakończenie pierwszego sezonu serialu Marvel's Runaways. Nie trzeba było długo czekać, bo jeszcze przed emisją odcinka finałowego, Marvel,

Zamknij