“Marvel’s Runaways” – Oficjalna ścieżka dźwiękowa wydana!

W ubiegłym tygodniu nastąpiło zakończenie pierwszego sezonu serialu Marvel’s Runaways. Nie trzeba było długo czekać, bo jeszcze przed emisją odcinka finałowego, Marvel, jak i platforma Hulu wspólnie podjęli decyzję o zamówieniu drugiego sezonu produkcji. Dziś z kolei dowiedzieliśmy się, że kilka dni po emisji finału (odc. 1×10), do cyfrowej dystrybucji trafiła oficjalna ścieżka dźwiękowa “Uciekinierów”.

Oficjalny soundtrack z Runaways można nabyć w cyfrowej dystrybucji dzięki takim serwisom/aplikacjom jak Spotify i iTunes. Ścieżka dźwiękowa dostępna jest także w wersji płytowej. Na album składa się 14 utworów, za które odpowiada cała plejada solowych wykonawców, jak i zespołów. Są to chociażby: Francis and The Lights, Bleachers czy Emily Wells. Cały tracklist (listę utworów) wraz z wykonawcami znajdziecie poniżej. W bonusie dorzucamy także okładkę.

Marvel's Runaways

Tracklist:

1. Marvel’s Runaways Main Title – Siddhartha Khosla
2. May I Have This Dance – Francis and the Lights
3. Cane Shuga – Glass Animals4
4. King Charles (Clean) – Yungblud
5. Drinkee – Sofi Tukker
6. Ocean Eyes (Blackbear Remix) – Billie Eilish
7. Beat Goes On – Lizzy Land
8. All My Heroes – Bleachers
9. Antidote (Live Version) – Emily Wells
10. Fuerza (feat. Nani Castle) – Tony Quattro
11. Beyond a Mortal – Austra
12. Long Life – Bombadil
13. Blanket Me – Hundred Waters
14. Gert’s Lullaby – Siddhartha Khosla

Opisywany tu soundtrack będzie pierwszym z dwóch albumów, które wydane zostaną w kontekście Runaways. 26 stycznia wydany zostanie tzw. “score”, czyli płyta z muzyka skomponowaną specjalnie na potrzeby serialu. Zajmie się tym Siddhartha Khosia. Artysta ten skomponował także motyw przewodni, który można było usłyszeć za każdym razem podczas intra serialu.

Runaways można było oglądać na cyfrowej platformie Hulu. W Polsce z kolei seria ta emitowana była na ShowMaxie.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Conan
OFICJALNIE: Conan powraca do Marvel Comics!

Conan Barbarzyńca jest gotów, by na nowo podbić komiksy Marvela! Według oficjalnego komunikatu wydanego przez Marvel Entertainment i Conan Properties

Zamknij