„Captain Marvel” – Kolejne grafiki promocyjne

Marvel Studios nie odpuszcza i z każdym dniem serwuje fanom coraz więcej materiałów promocyjnych związanych z filmem Captain Marvel.

Dziś mamy dla Was kilka nowiutkich grafik z Captain Marvel. Pierwsze dwie z nich kolejne promo arty z główną bohaterką (w tej roli Brie Larson), a także z Marią Rambeau. Cała reszta zaś to fotografie ukazujące kostiumy noszone przez poszczególnych bohaterów. Mamy tu zatem ikoniczny czerwono-niebieski strój Pani Kapitan, a także uniform oddziału Starforce (noszony też przez Yon-Rogga), jak i mundur noszony przez Skrulla Talosa. Zapraszamy do poniższej galerii.


Film przedstawia losy Carol Danvers w momencie, gdy ta staje się jednym z najpotężniejszych herosów w kosmosie. W tym samym czasie Ziemia dostaje się w sam środek galaktycznego konfliktu pomiędzy dwiema kosmicznymi rasami – Kree i Skrull. „CM” to całkiem nowa przygoda, rozgrywająca się w latach 90.

CM wejdzie do kin 8 marca 2019. Dzięki osadzeniu akcji w latach 90. mamy poznać origin story nowej postaci, która w końcu zasili skład Avengers podczas Endgame (26.04.19).

Źródło: ComicBook [1], [2]

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spider-Man: Into The Spider-Verse, Spider-Man
„Spider-Man: Into The Spider-Verse” – Usunięta scena

Zaraz przed premierą Into The Spider-Verse na nośnikach domowych (Blu-Ray i DVD), studio Sony postanowiło zafundować fanom kilka ciekawych rzeczy w

Zamknij