„Dark Phoenix” – Jean Grey w nowym kostiumie

Wygląda na to, że kampania promocyjna filmu Dark Phoenix od studia 20th Century Fox zaczyna nabierać prędkości. Ostatnio mieliśmy dla Was gif, który przedstawiał Jean w pewnej sytuacji. Dziś mamy z kolei nową fotkę.

Najnowsza fotografia z Dark Phoenix ukazuje protagonistkę filmu (w tej roli Sophie Turner), a ta odziana jest nie w czarny/szaro-bury uniform, lecz w dość klasyczny strój X-Menów. Klasyczny, czyli znany przede wszystkim z komiksów. Tam mutanci Xaviera „śmigali” głównie w niebiesko-żółtych kostiumach. Te same ciuchy można było zobaczyć w filmie X-Men: First Class. Później z pomysłu tego postanowiono zrezygnować. Sprawdźcie sami. Zdjęcie poniżej.


Dark Phoenix

Synopsis Dark Phoenix:

Dark Phoenix, X-Meni będą musieli zmierzyć się z najpotężniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia. Będzie to, należąca do ich własnej drużyny, Jean Grey. Podczas misji ratunkowej w kosmosie, Jean prawie umiera, gdy obrywa nieznanym rodzajem kosmicznej energii. Po powrocie do domu okazuje się, że nie tylko zdolności, którymi włada stają się potężniejsze, ale ona sama staje się przy tym coraz bardziej niestabilna. Siłując się z nowym bytem wewnątrz samej siebie, Jean uwalnia moce, których nie jest w stanie pojąć, ani ujarzmić.

Z kolejnym etapem swojej przemiany, Jean coraz bardziej wymyka się spod kontroli i krzywdzi najbliższe jej osoby, lecz odkrywa też co tak naprawdę powoduje, że X-Meni trzymają się razem. Teraz, gdy rodzina ta rozpada się na kawałki, jej członkowie będą musieli znaleźć sposób na ponowne zjednoczenie się. Nie tylko po to, aby ocalić duszę Jean, ale po to, aby ocalić własną planetę przed obcą rasą, która pragnie posiąść byt, gnieżdżący się we wnętrzu Jean, aby wykorzystać go do podbicia galaktyki.


Według informacji z portalu Deadline, studio Fox po raz kolejny zmieniło daty premier pewnych produkcji, które zapowiedziane są od dłuższego czasu. X-Men: Dark Phoenix przeniesione zostaje z 14.02.2019 na lato – 07.06.2019. Dla DP jest to już trzeci termin, kiedy produkcja ma wejść do kin. Gambit zaś z wspomnianego 07.06.2019 przerzucony zostaje na marzec 2020.

X-Men: Dark Phoenix miało początkowo wylądować w kinach w listopadzie tego roku. Jednakże jakiś czas później zdecydowano się na przesunięcie daty premiery na 14 lutego 2019. Podobny los spotkał zapowiedziany jakiś czas temu spin-off głównej kinowej serii o X-Menach – The New Mutants. Produkcja, która traktować będzie o młodych Mutantach zadebiutuje na srebrnych ekranach 2 sierpnia 2019 roku.


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x