„Fantastic Four #1” (2018) – Pierwsze spojrzenie

Ostatnimi czasy było dość cicho w kontekście powrotu Fantastycznej Czwórki do komiksów Marvela. Co prawda pod koniec maja prezentowaliśmy Wam nowe okładki wariantowe, które stworzone zostały dla zeszytu Fantastic Four #1, ale od tamtej pory niewiele się działo. Aż do dziś.

Od paru miesięcy wiadomo, że pierwsza i najważniejsza super-rodzina Marvela powróci do komiksowego uniwersum już w sierpniu. Będzie to miało miejsce właśnie w komiksie Fantastic Four #1, który przy okazji będzie zalążkiem całkiem nowej solowej serii, która traktować będzie o przygodach Reeda Richardsa (Mr. Fantastic), Sue Storm Richards (Invisible Woman), ich dzieci (Franklin i Valeria Richards), Johnny’ego Storma (Human Torch) i oczywiście Bena Grimma (The Thing). Dziś z kolei chcielibyście Wam ukazać kilka przykładowych stron z zeszytu #1, które właśnie ukazały się w sieci. Znajdziecie je poniżej.

Fantastic Four


Pod spodem znajdziecie także krótki synopsis (opis fabuły):

Reed, Sue, Franklin i Valeria Richards w końcu powracają do domu z wymiaru pomiędzy światami. Dochodzi do ponownego połączenia sił z Human Torchem i Thingiem, dzięki czemu finalnie odradza się Fantastyczna Czwórka. Jaka będzie ich kolejna przygoda?

Fantastic Four #1 będzie mieć swoją premierę już w sierpniu wraz z nocnym oczekiwaniem na nią 8 sierpnia.

Za scenariuszem serii będzie stał Dan Slott. Stroną wizualną zajmie się zaś Sara Pichelli. Okładkę numeru pierwszego wykonał Esad Ribic. Podtytuł nowej serii o F4 to Fourever.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Infinity War
„Avengers: Infinity War” – Trailer wydania Blu-Ray

Oto moment, na który czekała spora część fanów MCU. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Avengers: Infinity War, który zapowiada

Zamknij