“Avengers: Infinity War” – Trailer wydania Blu-Ray

Oto moment, na który czekała spora część fanów MCU. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Avengers: Infinity War, który zapowiada nadejście produkcji w wersji Blu-Ray.

Najnowszy zwiastun Infinity War oprócz wejścia produkcji na sklepowe półki w formacie Blu-Ray, zapowiada także wersję cyfrową filmu. W bonusie dostajemy również całą masę różnorakich scen, które podsycają oczekiwanie. Poniżej znajdziecie omawiany trailer, a także wszystkie daty “sklepowych” premier. W bonusie mamy też dla Was okładkę wersji 4K Ultra HD.


Daty wejścia Infinity War do amerykańskich sklepów:
Wersja cyfrowa (Digital HD)31 lipca
Blu-Ray / DVD / 4K Ultra HD14 sierpnia

Avengers Infinity War

W Polsce IW wejdzie do kin trochę później. Na tę chwilę nie ma żadnej konkretnej daty, ale zazwyczaj jest to dodatkowy miesiąc czekania.


Bezprecedensowa kinowa przygoda, która od dziesięciu lat siedziała w głowach ludzi z Marvel Studios, i do której prowadził cały dotychczasowy kierunek obrany przez Marvel Cinematic Unvierse. “Avengers: Infinity War” ukaże na srebrnych ekranach największą, najbardziej epicką, a zarazem ostateczną batalię w historii. Członkowie Avengers oraz ich super-sprzymierzeńcy będą musieli poświęcić wszystko w próbie pozbycia się potężnego Thanosa, zanim, dzięki posiadanej mocy, doprowadzi on do całkowitej anihilacji kosmosu.
Reżyserami filmu są Anthony i Joe Russo, a producentem Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo, a także Stan Lee są natomiast producentami wykonawczymi.  Tworzeniem scenariusza zajął się duet: Christopher Markus & Stephen McFeely.

Avengers: IW zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, czyli Avengers 4 będzie mieć swoją premierą na początku maja 2019.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers
“Avengers: Czas się kończy” (tom 2) – Recenzja

Avengers: Czas się kończy (tom 2) Nadchodzi dzień ostatniej inkursji! Pod koniec czerwca na półkach polskich sklepów z komiksami pojawił

Zamknij