Serial „Ghost Rider” dla Hulu nie powstanie

Portal Deadline poinformował, że Hulu nie będzie kontynuować zapowiedzianej produkcji serialu Ghost Rider z Gabrielem Luną w roli głównej.

Hulu w maju zapowiedziało dwa nowe seriale, które miały powstać we współpracy z Marvel Television, Ghost Rider i Helstrom, których premiera miała odbyć się w 2020 roku. Podczas gdy Helstrom wciąż jest w fazie produkcji, poinformowano, że Hulu i zespół mający tworzyć serial Ghost Rider znaleźli się w twórczym impasie. Jako że obie strony nie mogły dojść do porozumienia, platforma streamingowa postanowiła nie posuwać do przodu prac nad serialem.

Producentami wykonawczymi serii są Stephen Lightfoot, który działa także jako showrunner, Paul Zbyszewski i Jeph Loeb z Marvel TV. Nie jest jasne, czy serial zostanie sprzedany innej platformie bądź stacji telewizyjnej.


Informacja ta pojawiła się na kilka dni po tym, jak Internet obiegła plotka, według której Kevin Feige chciałby, aby postać Ghost Ridera trafiła także do MCU. Nie wiadomo jednak, czy aktualne doniesienia dotyczące problemów serialu mają jakikolwiek związek z wspomnianymi pogłoskami. Warto bowiem pamiętać, że przydomek Ghost Ridera nosiło kilka komiksowych postaci, a nie tylko mający się pojawić się w serialu Hulu Robbie Reyes. Na kolejne wieści dotyczące dalszych losów nosiciela Ducha Zemsty musimy jeszcze poczekać.

Jeszcze w sierpniu Jeph Loeb powiedział, że jego zespół przygotowuje grupę połączonych ze sobą seriali, w której skład wejdą Ghost Rider i Helstrom, które nawiążą do klasycznej serii komiksowej Adventure into Fear. Loeb napomknął także, że co najmniej jeden lub dwa kolejne seriale dołączą do ogłoszonego już oficjalnie duetu. Aktualnie plany te mogą jednak ulec zmianie.


Źródło: Deadline

8
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
7 Odpowiedzi w temacie
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
1 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Chris 885219

Szkoda, że prace nad Ghost Riderem nie są kontynuowane.

Charly. A. D.

Jesteś fanem płonącej dyni? Ja też.

Pank

Niektórzy się go boją. Bo nie znają jego intencji.

Tomek 658

Gdyby poznali jego prawdziwe intencje. Zmieniliby stosunek do niego.

Tom.C

Łatwo mówić. A przecież uprzedzenia co do wyglądu zawsze są. Nie często się spotyka osobnika z płonąca głową. Nawet w filmach nie ma tego za wiele.

K. H.

Oglądasz chyba nie te filmy.

Elie 73

Każdy ogląda filmy jakie chce. To jej lub jego indywidualna sprawa.

Yeti

Ja dla przykładu oglądam filmy i komiksy o Yeti. Czy wiecie, że ta postać zagościła w komiksach Marvela.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Natalie Portman Thor
Natalie Portman o swoim powrocie do MCU!

Natalie Portman w Thor: Love and Thunder ponownie wcieli się w postać Jane Foster i - co ważniejsze - stanie

Zamknij