„Infinity War” – Nowe ramię Bucky’ego

Do premiery Avengers: Infinity War pozostało już niecałe 50 dni. Czasu coraz mniej, a a twórcy starają się dostarczyć fanom jak najwięcej materiałów związanych z filmem, jak i postaciami. No właśnie, postaci. Dziś mamy dla Was info, dotyczące Bucky’ego oraz jego nowego ramienia z Vibranium.

Jeśli oglądaliście film Black Panther, wiecie zatem zapewne, że w jednej ze scen po napisach pojawia się Bucky. Były Winter Solider odbywał wtedy rozmowę z Shuri. Można było zatem założyć, że genialna księżniczka Wakandy skonstruuje dla niego całkiem nowe ramię (które przy okazji wykonane będzie z Vibranium). I faktycznie, okazuje się, że jest to prawda (zostało to oficjalnie potwierdzone). Wszystko dzięki nowym zdjęciom/artom z Infinity War. Zobaczcie zresztą sami.

Jak widać na załączonych grafikach, nowa kończyna Barnesa nie posiada już czerwonej gwiazdy na ramieniu. Mało tego, zamiast niej doszły złote połyskujące wzory. Wygląda to naprawdę intrygująco.

Infinity War zadebiutuje w kinach 27 kwietnia (w Polsce 26).

Źródło: ComicBook

2
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
1 Odpowiedzi w temacie
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
2 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ulrezaj

Coś nie halo jest na zdjęciu grupowym. nie ta ręka jest metalowa 🙂

Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Infinity War
„Avengers: Infinity War” – czas trwania filmu

Znamy już bardzo prawdopodobny czas trwania filmu Avengers: Infinity War. Zbliżając się do premiery filmu Avengers: Infinity War, fani powinni

Zamknij