„Into The Spider-Verse”- Data chińskiej premiery

Nie od dziś wiadomo, że chiński rynek przynosi spore zyski filmom zagranicznym zza oceanu, które się tam pojawią. Szczególnie drogim blockbusterom, które od kilku lat bardzo często poświęcone są superbohaterom. Podobna rzecz przytrafi się też nowej animacji od studia Sony Pictures o takiej właśnie tematyce – Spider-Man: Into The Spider-Verse.

Mówiąc prościej – Into The Spider-Verse trafi w końcu na rynek chiński. Choć bardzo często dzieje się tak, iż filmy w tym kraju ukazują się z lekkim (albo i większym opóźnieniem), w tym przypadku będzie ono jedynie kilkudniowe (względem premiery brytyjskiej – najwcześniejszej). Nowe „dziecko” Sony Pictures wejdzie do tamtejszych kin 21 grudnia.


Przypomnijmy jeszcze, że Into The Spider-Verse skupiać się będzie przede wszystkim na perypetiach Milesa Moralesa, który rozpocznie swoją “wędrówkę” w celu rozwinięcia się i zostania godnym następcą Petera Parkera jako Spider-Man. Warto również dodać, iż Nicolas Cage i John Mulaney także pracują przy całym projekcie. Panowie użyczają głosu dwójce innych pajęczych postaci (Spider-Man Noir i Spider-Ham). Noir to alternatywna, mroczniejsza wersja Petera, pochodząca Ziemi z czasów wielkiego kryzysu (lata 30.). Z kolei Spider-Ham to jeszcze inne podejście do tej postaci. Niejaki Peter Porker z tamtego uniwersum, którego ugryzła radioaktywną May Parker przemienił się w antropomorficzną świnkę z pajęczymi mocami.


Spider-Man: ITS-V trafi do brytyjskich kin już 12 grudnia! W USA (podobnie jak w Chinach) będzie mieć to miejsce 21 grudnia. W Polsce z kolei premiera odbędzie się 25 grudnia.

Źródło: Newsarama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x