Jakie Kamienie Nieskończoności ma Thanos w zwiastunie „Infinity War”?

Fani w końcu po raz pierwszy mogli zobaczyć oficjalny trailer filmu zwieńczającego całą historię Marvel Studios, która powstało dekadę temu.

Avengers: Infinity War będzie opowiadał o misji Wściekłego Tytana, polegającej na zebraniu wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, jednak nowy zwiastun pokazuje, że kiedy Thanos pojawi się na Ziemi, będzie już w posiadaniu dwóch z nich.

Avengers Infinity War

Jedno z ujęć pokazuje Thanosa umieszczającego Kamień Przestrzeni w swojej rękawicy, podczas gdy Kamień Mocy już się w niej znajduje. Trailer wskazuje także, w jaki sposób zdobędzie on Kamień Przestrzeni, prezentując Lokiego dostarczającego mu Tesseract, idąc wśród gruzów i martwych ciał.

Avengers Infinity War

I skoro Kamień Mocy już znajdował się w rękawicy, wygląda na to, że Thanos przed przybyciem na Ziemię, złożył wizytę na planecie Xandar, aby przejąć go od Nova Corps.

Zwiastun pokazuje także, że prawdopodobnie zdobycie kolejnych kamieni nie zajmie mu długo. Możemy zobaczyć w nim scenę, w której członkowie Black Order próbują wyrwać Kamień Umysłu z głowy Visiona.

Avengers Infinity War

Kamień Czasu znajduje się w Oku Agamotto należącym do Doktora Strange’a. Jego przejęcie również będzie w planach Thanosa, ale biorąc pod uwagę, że w innym ujęciu jest on umieszczony w rękawicy, a jednocześnie nie wiemy, w którym momencie filmu pojawia się ta scena, możliwe, że już od początku filmu Tytan będzie go miał.

Lokalizacja dwóch pozostałych: Kamienia Duszy i Kamienia Rzeczywistości, jest obecnie nieznana. Trailer sugeruje jednak, że pierwszy z nich może być w Wakandzie.

Wcześniejszy wyciek prezentuje scenę, w której Thanos przesłuchuje Collectora, chcąc dowiedzieć się, gdzie znajduje się ostatni z kamieni. Przesłuchiwany twierdzi jednak, że już go sprzedał. W takim wypadku pojawia się pytanie, kto mógł chcieć wejść w posiadanie tak potężnego przedmiotu?

Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy 4. maja 2018 roku. Również wtedy Thanos zostanie ukazany w pełnej krasie.

Źródło: ComicBook

1
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
0 Odpowiedzi w temacie
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
1 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Galaktix+zx

Nadal brakuje tego szustego. Pomarańczowego.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Infinity War
Nowy synopsis „Avengers: Infinity War”

Najnowszy synopsis filmu Avengers: Infinity War Internet wciąż żyje oficjalnym zwiastunem filmu Avengers: Infinity War. Nic w tym dziwnego. Materiał wideo zagrał

Zamknij