“Moon Knight” – Poszukiwania odtwórcy głównej roli. Są wymagania!

Kto zagra tytułową rolę w serialu Moon Knight? Powoli startują castingi – jest jeden konieczny warunek!

Może upłynąć jeszcze sporo czasu, zanim ruszą prace nad serialem Moon Knight, który docelowe pojawi się na Disney+. Jednak Marvel Studios już określiło, jakie wymagania musi spełniać osoba aspirująca do roli Marca Spectora/Moon Khighta. Według portalu GWW (który w ostatnich miesiącach udostępnił sporo dokładnych informacji), najlepiej żeby aktor pochodził z Izraela. Co więcej – jakkolwiek to brzmi –  ma to być ktoś “w typie żydowskiego Zaca Efrona”.

Fani komiksowego Moon Knighta, dobrze znający jego historię, nie powinni być zaskoczeni taką decyzją. Bowiem Marc Spector jest Żydem, synem rabina, a Marvel Studios lubi dbać o szczegóły.

Trudno powiedzieć, czy oznacza to, że sam Efron jest brany pod uwagę, ale warto zauważyć, że podobno myślano o nim już w kontekście roli Ikarisa w Eternals, zanim ostatecznie wybór padł na Richarda Maddena.

Data premiery serialu Moon Knight nie została ustalona, lecz najprawdopodobniej będzie to dopiero w 2022 roku.

Źródło: GWW

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Moon Knight kto nie kojarzy tej postaci. Ale specjalne wytyczne, które trzeba spełnić. Trochę długo trzeba będzie szukać aktora tej narodowości.

A ja myślę, że się szybko znajdzie.

Ja nie znam żadnego aktora pochodzenia żydowskiego ale pięknie zagrał rolę Władysława Szpilmana Adrien Brody.

Pianista to dopiero film. Wojna przedstawiona w bardzo inny sposób. Widziana oczyma Szpilmana. Oczyma nie tylko wybitnego muzyka ale przede wszystkim człowieka.

To stary film. Są nowe interpretacje. Takich czy innych tematów.

5
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x
()
x
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers, Loki
“Avengers: Loki Unleashed! #1” (2019) – Recenzja

Avengers: Loki Unleashed! #1 (2019) Stara gwardia znów działa Marvel wypuścił właśnie na rynek kolejny one-shot - Avengers: Loki Unleashed.

Zamknij