Poważne zmiany w życiu komiksowej Sharon Carter

Sharon Carter, którą znamy z kart komiksów właśnie przeszła naprawdę istotną zmianę w swoim życiu za sprawą starcia z Selene.

Walka z Selene dobiegła końca na łamach serii komiksowej Captain America. Okazuje się jednak, że nie było to jedyne ważne wydarzenie, którego czytelnicy mogli być świadkami w zeszycie Captain America #23. Przyniósł on bowiem bardzo poważne zmiany w życiu Sharon Carter.

W dalszej części artykułu mogą znaleźć się spoilery do komiksu Captain America #23.

—————————->UWAGA! Spoilery! Rozwijasz tekst na własną odpowiedzialność!<————————— »

To potwierdzone – Sharon Carter, była Agentka 13, jest teraz nowym Iron Patriotem. W najnowszej serii Captain America, Sharon przybywa, by podać kapitanowi Steve’owi Rogersowi pomocną dłoń, zakładając kultową czerwono-biało-niebieską zbroję.

Podczas gdy War Machine stał się Iron Patriotem w Marvel Cinematic Universe, był on w rzeczywistości drugim bohaterem, który nosił tę zbroję. Komiksowy Norman Osborn był jej pierwszym właścicielem, kiedy prowadził własną drużynę Dark Avengers. Następnie James Rhodes nosił ten kostium przez jakiś czas w komiksach wydawanych w ramach inicjatywy Marvel Now!, gdy Iron Man przebywał poza Ziemią ze Strażnikami Galaktyki. Następnie zbroja trafiła do Toni Ho, która nosiła kombinezon jako członkini U.S. Avengers.

Teraz kostium trafił do Sharon Carter. Dostał też całkiem fajne ulepszenia dzięki uprzejmości samej Toni Ho. Pomimo starszego wieku Sharon (jej młodość została jej odebrana przez Arnima Zolę), Sharon przybywa z Daughters of Liberty w samą porę, aby uratować sytuację  i pomóc Kapitanowi Ameryce, która walczy z Selene. Selene ukradła część duszy Sharon, co oznaczało, że Sharon była dość zdeterminowana, by ją odzyskać.

Gdy kurz po walce opadł, nowa Iron Patriot zdołała unieszkodliwić Selene, pokonując ją. Jednak Shuri niespodziewanie wkroczyła do akcji, by przejąć moc Selene i przekształcić ją w coś dobrego, przywracając Sharon jej młodość.

 


Źródło: Screenrant

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Diziti

Myślę, że gdy Marvel ma słaby pomysł. To i tak go sprzeda w taki sposób, że stanie on się niezwykły i kluczowy.

1
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x
()
x