Thanos nie jest jedynym złoczyńcą w “Infinity War”

Marvel Studios przyzwyczaiło nas do tego, że swoje produkcje okrywa tajemnicą. Nie inaczej jest z Avengers: Infinity War. Jednak od czasu do czasu aktorom zdarza się wygadać jakiś szczegół. Tym razem zrobił to Chris Hemsworth, wyjawiając, że problemem obrońców Ziemi nie będzie tylko Thanos.

Chris Hemsworth niedawno zaszczycił swoją obecnością Supanova Comic Con w Sydney. Podczas imprezy odbył się panel Q&A, gdzie aktor odpowiadał na pytania fanów. Większość dotyczyła oczywiście Thor: Ragnarok, ale padło też kilka takich odnośnie Infinity War.

Hemsworth został zapytany o filmowych złoczyńców, a użytkownik Twittera, Tyler James, opublikował jego odpowiedź w sieci:

Wszyscy powinniśmy się bardzo obawiać Thanosa. Ale w Infinity War jest o wielu więcej złoczyńców.

Po tej wypowiedzi zaczęto spekulować, że oprócz Szalonego Tytana ważnym czarnym charakterem produkcji może być też Loki. A jak pamiętamy z wcześniejszych filmów MCU, bóg kłamstw miał już związek z Thanosem. Po nieudanej próbie podboju Ziemi z armią Chitauri, w zamieszaniu jakie nastąpi w Infinity War, Loki może wypatrywać szansy, by tym razem uszczknąć coś dla siebie.

Premiera Avengers: Infinity War zaplanowana jest na 4 maja 2018.


Źródło: ComicBook.com

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
“Spider-Man” na PS4 z dodatkowymi kostiumami!

Konsolowy Spider-Man z dodatkowymi wdziankami! W Internecie pojawiła się oficjalna wiadomość, mówiąc o tym, że w grze Spider-Man (od Marvela i Insomniac

Zamknij