Tom Hiddleston wypowiada się o ponownym spotkania z Thorem Chrisa Hemswortha!

Tom Hiddleston, opowiada więcej o tym, jak według niego rozegra się ostateczne spotkanie Boga Psot z Thorem, który wciąż myśli, że Loki nie żyje. A tak naprawdę ten uratował całe Multiversum.

W rozmowie ze Screen Rant Tom Hiddleston podzielił się swoją opinią na temat tego, jak mogłoby wyglądać takie spotkanie. 

To naprawdę dobre pytanie. Myślę, że byliby sobą bardzo zaskoczeni. W pewnym sensie Thor i Loki nigdy nie byli bardziej od siebie oddaleni, ale są też bliżej siebie. Przeszli tak wiele. musieli tak wiele znieść i tak wiele wycierpieć.

Ale to ciekawe, prawda? To ciekawe, czy ludzie się zmieniają, czy idą dalej, czy są na tyle odważni, aby pogodzić się z przeszłością i przyznać się do swoich błędów i pomyłek. Czasami najtrudniej jest to zaakceptować osobom najbliższym. że jesteś inny, że jakoś trzymają się starszych wersji ciebie. Na pewno byłaby to interesująca rozmowa.

Ostatnie spotkanie Thora i Lokiego jest koniecznością, zwłaszcza że spodziewamy się, że zarówno Hiddleston, jak i Chris Hemsworth ostatecznie pożegnają się ze swoimi rolami po Avengers: Secret Wars i Thorze 5, który możliwe, że będzie przed Avengers 6.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x