„Venom” – Klip „Hungry Beast Unleashed”

Jeszcze jeden zwiastun filmu Venom trafił do sieci. Tym razem został on nazwany Hungry Beast Unleashed.

Najnowszy zwiastun filmu Venom od studia Sony Pictures sugeruje, że główny (anty)bohater będzie zjadać ludzi (a raczej ich mózgi), ale nie to jest w tym najciekawsze. Spróbujcie wytężyć wzrok.


Venom

Czyżby na klatce piersiowej czarnego symbionta powoli tworzył się charakterystyczny biały pajęczy symbol? Na razie mamy białą plamę… Przypadek? Easter Egg? Wypadek przy pracy? Zabieg zamierzony? Przekonamy się z czasem (o ile w ogóle).


Film ma rzekomo czerpać pewną inspirację z komiksu Lethal Protector z roku 1993, w którym Venom i Spider-Man zawierają ugodę, aby nie wchodzić sobie w drogę, walcząc przy okazji z organizacją Life Foundation. Ta ma głównie na celu wykorzystanie symbionta do swoich własnych celów.

Za reżyserię odpowiedzialny jest Ruben Fleischer, a za scenariusz Scott RosenbergJeff PinknerKelly MarcelWill Beall. W głównych rolach występują: Tom HardyMichelle WilliamsWoody HarrelsonRiz AhmedScott Haze i Reid Scott. Film ten ma otwierać franczyzę Sony’s Marvel Universe.

Premiera Venoma ma odbyć się 5 października tego roku.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
X-Men Dark Phoenix
„X-Men: Dark Phoenix” – Nowe zdjęcia z planu

Coś w związku z filmem X-Men: Dark Phoenix zwiastunaod studia 20th Century Fox chyba zaczyna się ruszać. Najpierw pisaliśmy o domniemanym terminie

Zamknij