„Agents of S.H.I.E.L.D.” – Sezon 6. dziać się będzie rok później?!

Czyżby szósty sezon serialu Agents of S.H.I.E.LD. miał zaoferować widzom przeskok w czasie?

Dzięki nowym doniesieniom z serwisu TV Line okazało się, że szósty sezon serialu Agents of S.H.I.E.L.D. rozgrywać się będzie rok po wydarzeniach ukazanych w sezonie piątym.

Sezon szósty, który pojawi się latem, dzieje się około roku po tym, jak drużyna zostawiła Coulsona na Tahiti, a to, co zobaczymy dalej, można zgrabnie ująć jako „poszukiwania Fitza”.

Niestety, nie wyjawiono konkretnego powodu, dla którego zdecydowano się na zabieg przeskoku czasowego, choć tych może być cała masa. Przekonamy się wkrótce.


Premiera 6. sezonu Agents of S.H.I.E.L.D. nastąpić ma dopiero około lipca 2019, aczkolwiek stacja ABC podjęła decyzję o przedłużeniu show o jeszcze jedną, siódmą, serię. Disney musi być bardzo pewien tego, że produkcja utrzyma wysoką oglądalność, więc jeszcze przed ukazaniem się sezonu szóstego postanowiono dać zielone światło na wyprodukowanie i siódmego. Taki zabieg powinien wpłynąć bardzo motywująco zasadniczo na wszystkie pracujące przy tym telewizyjnym tytule osoby. Szczególnie na aktorów i scenarzystów, którzy będą mogli dać popis swoich umiejętności tworzenia ciekawych historii, gdyż tym razem nie będą musieli się martwić, że fabuła zostanie nagle urwana poprzez widmo kasacji serialu.

6. sezon Agents Of S.H.I.E.L.D. będzie się składać z 13 odcinków, a nie z 22 jak poprzednie. Sezon wejdzie na antenę ABC zaraz po premierze Avengers: Endgame. Samego Clarka Gregga zobaczymy też w Captain Marvel.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Goose, Captain Marvel
„Captain Marvel” – Goose był grany przez 4 koty!

Koty to indywidualiści i nawet reżysera słuchać nie będą. Dlatego do pracy przy Captain Marvel "zatrudniono" więcej niż jednego "futrzastego

Zamknij