Charlie Cox jako Matt Murdock na pierwszych zdjęciach z planu!

Najnowsze ujęcie z planu Daredevil: Born Again przedstawia nam nowe spojrzenie na Charliego Coxa jako Matta Murdocka wraz z Nikki M. James, która może odegrać dość ciekawą rolę.

Podczas gdy trwają zdjęcia do Daredevil: Born Again w Nowym Jorku, kolejne zdjęcie z planu trafiło do sieci i daje nam ono znacznie lepsze spojrzenie na Charliego Coxa, który przywdziewa charakterystyczne okulary prawnika Matta Murdocka, które warto zaznaczyć, są czerwone.  Cox został sfotografowany podczas kręcenia sceny z Nikki M. James ( Księga Mormona ), która gra koleżankę Matta.

Pojawiły się już spekulacje, że mogła zostać obsadzona jako zmieniona płeć w Foggy Nelson, ale nie widzimy, żeby odeszli tak daleko od wcześniej ustalonego kanonu, gdy powraca tak wielu innych aktorów.

Nadal nie ma śladu Coxa w stroju Daredevila, ale zabezpieczenia będą prawdopodobnie o wiele ściślejsze w przypadku wszelkich sekwencji z kostiumem Daredevila, który podobno przeszedł przeprojektowanie, odkąd ostatni raz widzieliśmy postać w She-Hulk: Attorney at Law. Czerwony kolor powróci?


Źródło:  Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x