„Spider-Man 4” – Jacob Batalon wypowiada się na temat produkcji.

Jacob Batalon czyli odtwóca roli Neda w MCU wypowiedział się na temat bardzo wyczekiwanego Spider-Mana 4.

Wszyscy oczekują wielkiego powrotu Toma Hollanda do roli Spider-Mana. Nawet wedle najlepszych źródeł możemy spodziewać się nie jednego, a 3 kolejnych filmów z udziałem aktora. Tymczasem rozmawiając z Colliderem, gwiazda Spider-Man: No Way Home, Jacob Batalon, wyraził swoje przemyślenia na temat pojawienia się w potencjalnym czwartym filmie MCU o Spider-Manie.

Czuję, że aktorzy są ostatnimi osobami, które coś wiedzą. Myślę, że ludzie zakładają, że aktorzy zawsze skrywają tajemnice. Obiecuję, nic nie wiemy. Ale znowu, jeśli jest to właściwe miejsce, we właściwym czasie, z właściwą grupą ludzi, z którymi byliśmy, powiedziałbym, dlaczego nie? Ale poza tym nie wiem co się wydarzy. Tak naprawdę te decyzje należy do wielkich szefów, ludzi, którzy podpisują czeki. Jesteśmy otwarci na ten pomysł, ale nie mamy na to nadziei.

Szczerze, nie zastanawiam się nad tym zbytnio. Czuję, że wszyscy naprawdę poruszamy się w sposób, w którym tak naprawdę nie mamy nadziei, że tak się stanie. Nie żeby to było złe, po prostu czuję, że nie spodziewamy się kolejnego filmu. Po prostu czuję, że wszyscy robimy swoje. Ale znowu, nie wiem co się stanie.

Przy okazji warto przypomnieć wypowiedź Amy Pascal z poprzedniego roku, bo przecież pewne jest, że Spider-Man 4 z Tomem Hollandem prędzej czy poźniej zostanie zapowiedziany. Wedle plotek będzie miał on miejsce przed dwoma filmami: Avengers: Kang Dynasty oraz Avengers: Secret Wars.

Przygotowujemy się do nakręcenia kolejnego filmu o Spider-Manie z Tomem Hollandem i Marvelem…


Źródło: Collider

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x