Dave Bautista zrezygnuje z roli, gdy scenariusz Jamesa Gunna do „GotG vol. 3” zostanie odrzucony

Dave Bautista, filmowy Drax, stwierdził, że zrezygnuje ze swojej roli, jeżeli twórcy nie wykorzystają scenariusza Guardians of the Galaxy vol. 3 autorstwa Jamesa Gunna

W wywiadzie udzielony Shortlist, Bautista powiedział:

Na chwilę obecną, jeśli [Marvel] nie użyje tego scenariusza, wtedy poproszę ich, aby rozwiązali ze mną kontrakt, wyrzucili mnie albo znaleźli kogoś innego na moje miejsce. Gdybym tego nie zrobił, zrobiłbym Jamesowi krzywdę.

Nikt nie broni jego tweetów, ale to była kampania oszczerstw przeciwko dobremu człowiekowi. Rozmawiałem z Chrisem Prattem dzień po tym, jak to się stało, ale on jest trochę religijny, więc potrzebował czasu, aby się modlić i to zrozumieć, ale ja od razu zareagowałem: Pieprzyć to. To jakaś bzdura. James jest jednym z najmilszych, najbardziej przyzwoitych ludzi, jakich spotkałem.

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, powiedział w czerwcu, że scenarzysta i reżyser dostarczył szkic, a pre-produkcja trzeciej części Strażników Galaktyki będzie w toku „bardzo, bardzo szybko” na początku 2019 roku.

Aktor wcielający się w postać Draxa z pasją bronił Gunna w mediach społecznościowych po tym, jak został zwolniony przez Disneya, uprzednio mówiąc, że zrobi to, do czego się „prawnie zobowiązał” w trzecim filmie o Strażnikach, podkreślając jednocześnie, że „[Strażnicy Galaktyki] bez [Jamesa Gunna] to nie jest to, na co się pisał. „

Co sądzicie o całej sytuacji? Dajcie nam znać w komentarzach. Dave Bautista natomiast powróci na ekrany jako Drax w filmie Avengers 4.

Źródło: Comicbook

1
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
0 Odpowiedzi w temacie
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
1 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rocky77

Bez sensu było to to, że go wyrzucili, nawet jeżeli coś im z nim nie grało, to mogli go do końca głównie JEGO dzieła, jakim są Guardiansi, zostawić, i najwyżej potem mu podziękować, a to co zrobili to jedna wielka głupota.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Deadpool
„Deadpool 2” – Filmik z wpadkami z planu

Fani wreszcie się doczekali. W sieci pojawił się pierwszy filmik z filmu Deadpool 2, który ukazuje pewną część wpadek z planu.

Zamknij