Elisabeth Olsen: Nie sądzę, żeby Scarlett Witch dołączyła do X-Men

Elisabeth Olsen nie wierzy, że zbliżające się przejęcie Foxa przez Disneya wpłynie na jej postać i połączy Scarlet Witch z X-Men.

Wraz z zakończeniem fazy czwartej, która kończy się  po filmie Avengers 4, wielu fanów chce napływu świeżej krwi, zwłaszcza, że niektórzy członkowie Avengers z pewnością pożegnają się z grupą. Mają nadzieję, że mutanci Foxa przejdą do Marvel Cinematic Universe, ale nawet jeśli tak się stanie, Olsen uważa, że tło jej postaci, które Marvel Studios stworzyło, wyklucza jej połączenie z Dziećmi Atomu.

Podczas jednego z wywiadów udzielonego Danny’emu Pellegrino, Olsen na pytanie, czy Wanda Maximoff mogłaby dołączyć do drużyny X-men, odpowiedziała:

Nie wydaje mi się, ponieważ zaszliśmy tak daleko w tworzeniu historii nie związanej z X-Men dla mojej postaci. A teraz, to jest powód, dla którego jestem połączona z Visionem, ponieważ [Kamień Nieskończoności] w jego głowie jest Kamieniem, który dał mi moją moc.

W komiksach ona i jej brat, Quicksilver, byli mutantami, potomkami Magneto, jednak w Avengers: Age of Ultron zostali retconowani jako ludzie, którzy zostali poddani eksperymentom przez Barona Struckera, który użył Kamienia Umysłu do stworzenia genetycznych nadludzi. Zostało to zrobione, aby uniknąć problemów z prawami do postaci, ponieważ Fox jednocześnie korzystał z innej wersji Quicksilvera.

Na razie jednak Scarlet Witch skupi się na pokonaniu Thanosa w filmie Avengers: Infinity War, którego premiera odbędzie się już 26 kwietnia.

Źródło: CBR

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x