Filmy studia Fox z nowymi datami premier!

W sieci dosłownie zagrzmiało! Cała wrzawa spowodowana została totalnie nieoczekiwaną, nagłą informacją, dotyczącą zmian w planowanych datach premier trzech filmów studia Fox, które pod koniec grudnia zostało wykupione przez Disneya. Zmiany dotkną filmów Deadpool 2, Gambit oraz New Mutants.

Niestety, nie wiadomo dlaczego ludzie z 21st Century Fox podjęli taką decyzję, jednakże nie wpłynie ona jedynie na terminy, według których kolejne produkcje studia mają wchodzić kolejno do kin, ale zacznijmy od początku.

Zmiany prezentują się następująco:

1. Deadpool 2 wkroczy na wielkie ekrany wcześniej, bo 18 maja, a nie jak zakładano początkowo – 1 czerwca. Film będzie miał swoją premierę tydzień przed wielkim debiutem Solo: A Star Wars Story. Na tę wieść fani zareagowali oczywiście bardzo entuzjastycznie.

2. New Mutants, które miało wkroczyć do kin 13 kwietnia (tego roku) zostało opóźnione aż o 10 miesięcy. Nowa data premiery filmu to 22 luty, 2019.

3. Zła passa po raz kolejny dosięga Gambita. Data ukazania się projektu ustanowiona była początkowo na 14 lutego, 2019. Po przesunięciu będzie to 7 czerwca.

4. W tym miejscu dochodzimy do wspomnianej wyżej kwestii innej, niż terminy. Niestety, Gambit traci kolejnego, TRZECIEGO, już reżysera. Wcześniej od produkcji odeszli po kolei Rupert Wyatt, a po nim Doug Liman. Tym razem odpadł też Gore Verbinski. Data rozpoczęcia prac nad tytułem (marzec tego roku) nie uległa na ten moment żadnym oficjalnym zmianom, jednakże jest mało prawdopodobne, aby taki stan faktycznie utrzymał się.


Źródło: HollywoodReporter

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Venom, Tom Hardy, Eddie Brock
Tom Hardy podzielił się nowym zdjęciem zza kulis filmu “Venom”

Tom Hardy udostępnił fotkę spoza planu filmu Venom Święta i Sylwester za nami, więc wszyscy już na dobre powrócili do

Zamknij