Garfield, Dunst, Molina, Stone i Maguire powrócą w „Spider-Man 3”?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami na planie filmu Spider-Man 3 może pojawić się wiele znajomych twarzy, w tym Andrew Garfield, Kirsten Dunst, Tobey Maguire i Emma Stone.

Coraz więcej wskazuje na to, że nadchodzący, jeszcze niezatytułowany, trzeci film o Spider-Manie Toma Hollanda może stać się pełnoprawną ekranizacją Spider-Verse. Doniesienia na ten temat zaczęły się, gdy w Spider-Man: Far From Home pojawił się J.K. Simmons, aktor znany z trylogii Spider-Manów w reżyserii Sama Raimiego, w swojej dawnej roli J. Jonah Jamesona, a rozmowy naprawdę nabrały tempa, gdy ogłoszono, że Jamie Foxx powróci na ekrany jako Electro. Prawdziwa burza rozpoczęła się jednak we wtorek, gdy pojawiła się wiadomość, że Alfred Molina powróci w Spider-Manie 3 do roli Doktora Octopusa, a zaraz później pojawiła się cała lawina kolejnych, rzekomo powracających do swych dawnych ról aktorów.

Według portalu Collider, zarówno Andrew Garfield, jak i Kirsten Dunst powrócą, aby ponownie wcielić się w swoje role z poprzednich filmów o Spider-Manie. Garfield zagrał Petera Parkera w obu filmach z serii Amazing Spider-Man, a Dunst zagrała Mary Jane Watson w oryginalnej trylogii Sama Raimiego.

W miarę kontynuacji produkcji plan zdjęciowy może być jeszcze bardziej zatłoczony. W tym samym raporcie Collider sugeruje, że Tobey Maguire i Emma Stone prawdopodobnie również powrócą, chociaż w tej kwestii informatorzy nie byli już tak pewni. Maguire zagrał Petera Parkera we wszystkich trzech filmach Raimiego z serii Spider-Man i podobno nadal pracuje nad umową z Sony, aby powrócić. Stone, która grała Gwen Stacy w Amazing Spider-Man, prawdopodobnie powtórzy swoją rolę, ale sytuacja może się zmienić ze względu na prawdopodobną ciążę aktorki, o której informowały niektóre tabloidy.

Spider-Man 3 nadal nie ma oficjalnego tytułu, a przynajmniej takiego, który został ogłoszony publicznie. Film jest już jednak w fazie produkcji. Jon Watts ponownie zasiada na stołku reżyserskim, a Tom Holland gra Petera Parkera. Inni powracający członkowie obsady to Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon i Tony Revolori. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha pojawi się również w filmie jako mentor Petera Parkera. 


Źródło: Collider/ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x