„Generations” – zapowiedzi wybranych zeszytów

Pierwszy zeszyt eventu Generations pojawi się na rynku na przełomie sierpnia i września, tymczasem w sieci pojawiły się krótkie opisy pięciu numerów.

Jak wiadomo, kolejne albumy wchodzące w skład Generations pokażą nam współpracę klasycznych bohaterów Marvela z ich nowymi/młodszymi odpowiednikami. Ciągle pozostaje tajemnicą, jak dojdzie do tych spotkań, zwłaszcza, że niektórzy herosi muszą najpierw zmartwychwstać.

Pierwsze zapowiedzi nie zdradzają nam wiele, ciągle są zagadkowe, jednak odrobinę zarysowują fabułę wybranych komiksów.

Sprawdźcie, które zapowiadają się najciekawiej!

THE AMERICAS, czyli Steve Rogers: Captain America i Sam Wilson: Captain America, scenariusz – Nick Spencer, ilustracje – Paul Renaud.

Kiedyś byli częścią tzw. Greatest Generation (wspaniałego pokolenia). Teraz, Sam Wilson po raz kolejny znajdzie się w dziwnej, a jednocześnie tak dobrze znanej, scenerii – walcząc ramię w ramię z Kapitanem Ameryką i Buckym przeciwko czemuś, co wydaje się nie do zatrzymania, a zagraża bezpieczeństwu całego świata.

THE BRAVEST, czyli Captain Mar-Vell i Captain Marvel, scenariusz – Margie Stohl. ilustracje – Brent Schoonover.

Carol Danvers, THE MIGHTY CAPTAIN MARVEL, stanie twarzą w twarz z kimś, kogo nie spodziewała się już zobaczyć – będzie to Mar-Vell, z rasy Kree. Zanim jednak dojdzie do tego niesamowitego spotkania, Carol zostanie uwikłana w walkę z kimś, kto chce zniszczyć Kree – w najgorszym możliwym momencie.

THE IRON, czyli Iron Man i Ironheart, Tony Stark i Riri Williams, scenariusz – Brian Michael Bendis, ilustracje – Marco Rudy.

Riri Williams dostanie szansę, by jeden jedyny raz spotkać Tony’ego Starka jako… Sorcerer Supreme! Dołączcie do Ironheart, gdy odkrywać będzie dziedzictwo Iron Mana, które zmieni ją na zawsze.

THE MARVELS, czyli Ms. Marvel i Ms. Marvel, Carol Danvers i Kamala Khan, scenariusz – G. Willow Wilson, ilustracje – Paolo Villanelli

Ms. Marvel spotka się ze swoją idolką Carol Danvers, a.k.a. the Mighty Captain Marvel, a to oznacza DZIWNE zmiany. Kamala nagle zostanie stażystką w Woman Magazine – dawnym miejscu pracy Carol! Czy pomiędzy przymilaniem się do szefa, segregowaniem starych numerów magazynu i super-bohaterskimi obowiązkami Kamala znajdzie czas, by dowiedzieć się przede wszystkim, co ją sprowadziło w to miejsce?

THE SPIDERS, czyli Peter Parker: Spider-Man i Miles Morales: Spider-Man, scenariusz – Brian Michael Bendis, ilustracje – Ramon Perez.

Jeśli chodzi o problemy, to Peter Parker doświadcza ich wszystkich! Nękanie w szkole, schorowana ciotka, sobowtór, ciążąca odpowiedzialność i – zaraz, zaraz, sobowtór?
Czy Peter nie zasługuje na chwilę przerwy? A co wspólnego z tym szaleństwem ma Miles Morales?


Poniżej znajdziecie wszystkie zaprezentowane obecnie okładki.


Źródło: CBR

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x