„Guardians of the Galaxy Vol. 3” – James Gunn wypowiada się o przyszłości zespołu i alternatywnym zakończeniu.

Reżyser filmu Guardians of the Galaxy Vol. 3, James Gunn, odniósł się do zakończenia filmu, ujawniając, czy rozważał zabicie którejkolwiek z kluczowych postaci i co może przynieść zespołowi przyszłość.

W rozmowie z The New York Times filmowiec James Gunn ujawnił, czy kiedykolwiek miał ochotę pożegnać się z którymkolwiek ze Strażników w bardziej definitywny sposób.

 „Gamora pierwotnie miała umrzeć w„ Vol. 2 ”[2017], a potem rozmawialiśmy o tym, co dzieje się w Infinity War i to zadziałało lepiej dla tej historii. Ale reszta z nich, zawsze wiedziałem, dokąd zmierzają. Wiedziałem, że cała trylogia dotyczy Rocketa, o którym myślimy jako o postaci drugoplanowej, która zostaje kapitanem Strażników. W pewnym sensie historia Petera Quilla przypomina historię wielu ludzi, którzy doświadczyli traumy z dzieciństwa. Był przy łóżku swojej matki, kiedy umarła, uciekł i udał się w kosmos – mógł odciąć się od świata – i pozostawał tam przez długi czas, aż jako dorosły zdał sobie sprawę, że musi wrócić na Ziemię. Dla mnie to była zawsze jego podróż. Nebula zostaje przywódczynią, ale inną przywódczynią niż poprzednio. Mantis odchodzi na własną rękę i dba o siebie, ponieważ przez całe życie żyła według zasad innych. Drax zdaje sobie sprawę, że jest ojcem iw tym jest naprawdę dobry – nie jest niszczycielem. Wszystkie te rzeczy, niektóre wyraźniej niż inne, były w mojej głowie od pierwszego filmu.

w Vol. 3 w pierwszej scenie po napisach końcowych, zbiera się nowy zespół bohaterów kierowany przez Rocketa Raccoona. Tymczasem druga scena po napisach zapowiada ostateczny powrót Legendarnego Star-Lorda.

Zapytany, czy zakończył historie którejkolwiek z tych postaci, wiedząc, że grający je aktorzy w końcu powrócą lub nie, Gunn wyjaśnił: „ Tak, trochę. Zarówno Zoe, jak i Dave bardzo jasno powiedzieli, że nie zamierzają kontynuować. – właściwie ja też. Chris jest otwarty na robienie więcej rzeczy, chociaż myślę, że trzeba go przekonać. To zmienia pewne rzeczy: na przykład nie miałbym Dave’a na scenie po napisach. Ale nie jestem pewien, czy dużo by to zmieniło poza tym.

Chociaż czas pracy Gunna nad serią dobiegł końca, jesteśmy pewni, że wielu z tych aktorów będzie częścią MCU posuwającego się naprzód, a nawet ci, którzy powiedzieli, że to koniec… cóż, jeśli na stole jest wystarczająco dużo pieniędzy, sądzę, że przynajmniej rozważą ponowne wcielenie się w swoje role.


Źródło: YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x