„Helstrom”: opisy pierwszych pięciu odcinków serialu

Hulu ujawniło opisy pierwszych pięciu odcinków nadchodzącego serialu Helstrom. Firma daje fanom trochę więcej informacji o tym, co ich czeka, gdy serial pojawi się na platformie 16 października. Halloween zbliża się wielkimi krokami, a to nowe, mroczniejsze podejście do wszechświata Marvela będzie tematycznie na czasie. Możecie zobaczyć pełne opisy poniżej!

Odcinek pierwszy: Mother’s Little Helpers

Daimon Helstrom bada opętanego chłopca w Oregonie. W międzyczasie w San Francisco Ana Helstrom organizuje aukcję, aby ujawnić przestępcę. Dziwne wydarzenia, które miały miejsce w szpitalu Świętej Teresy, budzą niepokój, ponieważ matka rodzeństwa pozostaje w placówce.

Scenariusz: Paul Zbyszewski. Reżyseria: Daina Reed

 

Odcinek drugi: Viaticum

Przerażający wypadek sprawia, że Daimon i Gabriella walczą o ocalenie ludzkiej duszy, podczas gdy mroczna siła próbuje ich powstrzymać. Tymczasem relacja Yena z jego pracą przybiera mroczny obrót w kierunku obsesji, a odkrycie prowadzi Anę z powrotem do szpitala Św. Teresy.

Scenariusz Blair Butler. Reżyseria: Anders Engstrom

 

Odcinek 3: The One Who Got Away

Daimon i Ana dowiadują się więcej o zniszczeniach, jakie pozostawił po sobie ich ojciec. Wraz z Gabriellą składają wizytę potencjalnej ofierze i znajdują się głębiej, niż mogliby sobie kiedykolwiek wyobrazić. Hastings zaskakuje Stróża oszałamiającą nowiną.

Scenariusz: Marcus Dalzine. Reżyseria: Michael Offer

 

Odcinek 4: Containment

Demoniczny wróg zbiera niezwykłą grupę. Daimon i Ana udają się do San Francisco w poszukiwaniu Yena i artefaktu, który może pomóc pokonać wroga. Ana opowiada Daimonowi o swoich dodatkowych zajęciach, a wiara Gabrielli zostaje zaatakowana.

Scenariusz: Sheila Wilson. Reżyseria: Amanda Row

 

Odcinek 5: Committed

Rzeczy nie są tym, czym się wydają, ponieważ zdrowie matki gwałtownie się pogarsza. Ana szuka Yena, a Gabriella udziela rady uczniowi, który stara się zrozumieć, jak to możliwe, że żyją wśród nas demony. Daimon dokonuje odkrycia, które jest naprawdę sprawą życia i śmierci.

Scenariusz: Matt Morgan i Ian Sobel. Reżyseria: Jovanka Vuckovic


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Diziti

Zapowiada się niezwykle interesujący serial…

1
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x