„Infinity War” – Kapitan Ameryka na szkicu koncepcyjnym

Ostatnio mieliśmy dla Was szkic koncepcyjny Spider-ManaInfinity War. Dziś przyszła pora na Kapitana Amerykę.

Nowy szkic koncepcyjny z Infinity War ukazuje Kapitana Amerykę w nieco bardziej zaniedbanej wersji, innej fryzurze i w totalnie innym mundurze. Na pierwszy rzut oka przypomina on bardziej uniform, w który ubrana była filmowa Czarna Wdowa. Bardzo możliwe, że para poprzez swój ubiór miała w pierwotnym założeniu wyglądać podobnie. Tego się już raczej nie dowiemy. Tymczasem sprawdźcie opisywaną tu grafikę. Znajdziecie ją poniżej.

Captain America concept art from Infinity War from r/marvelstudios


“Infinity War” to bezprecedensowe wydarzenie w historii kina. Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące całe, tworzone od dekady filmowe uniwersum Marvela. Entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków produkcja Marvel Studios, w której główne role zagrali Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman, Zoe Saldana, Tom Hiddleston, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Josh Brolin i Chris Pratt zadebiutowała w Polsce na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD 5 września.


IW zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, czyli Avengers 4 będzie mieć swoją premierą na początku maja 2019.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Captain Marvel
„Captain Marvel” – Międzynarodowy promo trailer

W sieci zadebiutował międzynarodowy trailer filmu Captain Marvel. Najnowszy (międzynarodowy) zwiastun filmu Captain Marvel nie prezentuje nie niestety żadnych nowych scen. To dokładnie

Zamknij