Iron Man również pojawi się w serialu “What If…?”

Jeden z użytkowników portalu Reddit zauważył, że Iron Man również pojawi się w serialu animowanym What If…?

Okazało się, iż Marvelowi zdarza się tak zdradzać elementy swoich produkcji, że większość widzów tego nie zauważa. Jak zauważył użytkownik Reddita /u/_HappyTheMan_, studio podało nam pewną informację na tacy. Kiedy platforma Disney+ zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych w listopadzie, pojawił się na niej materiał dokumentalny Expanding the Universe na temat przyszłości Marvel Cinematic Universe, zawierający prezentację wszystkich nowych treści pochodzących od Marvel Studios dla tego serwisu streamingowego. Wśród nich znalazł się serial animowany What If…?. Okazuje się, że w tym krótkim materiale zaprezentowane także nowe spojrzenie na Iron Mana, na które wcześniej nie zwrócono większej uwagi.

Potential confirmation of Rumored “What if Iron Man went to Sakaar” episode from r/MarvelStudiosSpoilers


Jak potwierdzono na Reddicie, dokładnie w 7:22 minucie filmu można zobaczyć ujęcie Iron Mana w bardzo unikalnej zbroi, co sugeruje, że Tony Stark uda się na planetę gladiatorów Sakaar w jednym z odcinków. Może to potwierdzać także fakt, iż sam Jeff Goldblum potwierdził w kilku wywiadach, że Tony Stark i Grandmaster mają pojawić się w tym samym odcinku. W wywiadzie dla BuzzFeed aktor powiedział:

Wcieliłem się w tę rolę ponownie kilka dni temu. Poszedłem do studia Disneya i nagrałem głos Grandmastera do odcinka serialu, który będzie na Disney+ i nazywa się What If…?. To animowana wersja wszystkich postaci, które znamy i uwielbiamy z filmów Marvela, a w tym odcinku pojawi się Grandmaster, Iron Man oraz Korg. Taika Waititi już dograł do niego swój głos, więc tak, przez kilka godzin powrót do tej postaci sprawiał mi przyjemność.

Nie potwierdzono jednak, czy serialowemu Iron Manowi głosu również udzieli Robert Downey Jr. Może się bowiem okazać, że inny bohater przejmie zbroję Starka.

Pierwszy sezon serialu What If…? ma trafić na platformę Disney+ latem 2021 roku. Prace nad drugim już się rozpoczęły.

Źródło: ComicBook

1
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
0 Odpowiedzi w temacie
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
1 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Diziti

Dobrze, że coś się dzieje. Że Marvel całkowicie nie zawiesił działalności.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fantastic Four Marvels Snapshot
“Fantastic Four: Marvels Snapshot #1” (2020) – Recenzja

Fantastic Four: Marvels Snapshot #1 (2020) Fantastic First Fantastyczna Czwórka to pierwsi marvelowscy superbohaterowie. Kwestią czasu było więc, by w

Zamknij